Skocz do zawartości
Forum

Oslabienie,problemy trawienne,infekcje


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,mam 40 lat I od pewnego czasu problemy ze zdrowiem.Czuje sie zmeczona I oslabiona,a po nawet malym wysilku moje tetno skacze do 110.To samo po posilkach-tetno przyspiesza jak cos zjem.Do tego gazy,wzdecia,bole brzucha (calego-czasem na dole,czasem na gorze. Do tego bole plecow na dole.czesto jest mi niedobrze,ale nie wymiotuje.Rano budze sie zmeczona,a gwaltowne ruchy powoduja mroczki przed oczami.Czesto miewam infekcje pecherza.Swedza I pieka mnie oczy,a na czubku jezyka pojawia sie czerwony rumien,ktory sam znika po jakims czasie.Badania krwi (CRP,TSH,morfologia,glukoza,sod,potas,amylaza,proby watrobowe,kreatynina,celiakia,cholesterol) w normie.Zelazo niskie,ale w granicach normy.Cisnienie niskie okolo 90/60 ale zawsze tak mialam.USG,oraz tomografia jamy brzusznej I miednicy bez zmian.Gastroskopie mialam 2 lata temu I oprocz refluksu rowniez bez zmian.Helicobacter-negatywny.Sigmoidoskopia w zeszlym roku rowniez bez zarzutow .W ostatnim badaniu moczu wyszly nieliczne bakterie klebsiella na ktore dostalam antybiotyk na 5 dni.Pomoglo.Ginekologicznie ok.Jestem po usunieciu macicy z szyjka,mam zostawione jajniki,ktore pracuja prawidlowo.Biore probiotyki,pije ziola,ale wciaz czuje sie tak samo.Moj lekarz na podstawie wynikow powiedzial,ze jestem zdrowa,ale ja czuje sie okropnie.Moze ktos mial podobnie??

Odnośnik do komentarza

A sprawdzalas poziom ferrytyny?Czasem jest tak,ze zelazo jest w normie ale ferrytyna niska i to oznacza,ze organizm nie magazynuje zelaza.To sie nazywa utajony niedobor zelaza (czy jakos tak).Ja bym jeszcze sprawdzila wit B12.Napisalas,ze masz refluks.On tez moze dawac takie objawy jak mdlosci ,bole I przelewania w brzuchu.Leczysz to jakos?Ja mam refluks,oraz IBS i objawy podobne do twoich. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...