Skocz do zawartości
Forum

Czy wspieracie i solidaryzujecie się z LGBT?


Gość mira

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Raczysz sobie kpić? To LGBT prześladuje normalnych ludzi. Całe to LGBT jest tylko projektem elit, które odpowiadają za ekspansję lewicowej, sprzecznej z logiką ideologii. Same elity, które za to odpowiadają to są tęgie głowy, które NIE WIERZĄ w to wszystko i wiedzą, że to stek bzdur, a aktywiści LGBT to ich marionetki, które nic nie rozumieją i żyją tylko emocjami i sloganami "moje ciało", "tolerancja", praktycznie na każdym kroku są na bakier z logiką. Sami są bardziej agresywni i przepełnieni nienawiścią i ogromnymi pokładami wściekłości na normalnych ludzi. 

Ja. Biały, heteroseksualny mężczyzna solidaryzując się z LGBT musiałbym być niespełna rozumu. Przecież wszystko zaczyna się od tęczowej flagi, a kończy na tym, że zwykli biali ludzie bez skrzywień i zboczeń muszą kłaniać się wściekłym, bezmózgim feministkom, homosiom, kolorowym i innym "pokrzywdzonym" mniejszościom, albo jakimś transom, czy ciul wie co jeszcze.

Tak się kończy to w każdym Europejskim kraju. To co to jest za tolerancja, równość, gdzie hetero jest zerem i można się nad nim pastwić, a homo czci się jak boga, gdzie biały jest śmieciem i nie można nic powiedzieć, a kolorowy uprzywilejowanym. Gdzie feministka wie lepiej co chce normalna, przyzwoita kobieta, która ma poukładane w głowie.

Współczuję tylko idiotom, którzy dali się w to wkręcić. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

A dlaczego miałbym nie szanować? Wolę lgbt niż zakute katolickie łby, które nie mają nic przeciwko, jak zboki w sutannie dobierają się do dzieciaków. Lub krzyczą o całkowitym zakazie aborcji, ale jak już jest ciężko urodzone to cicho sza, już się nie liczy, tylko płody są do ratowania. Czy się jest orientacji homo czy hetero nie ma ŻADNEGO znaczenia, wszyscy są ludźmi, a poyebusy są wszędzie, niezależnie od rasy czy upodobań seksualnych. Sam będąc młodym nastolatkiem i będąc bardzo mocno pod wplywem zrobiłem loda koledze, on żyje, ja żyję, niczego nie żałuję, a jestem w stu procentach hetero.  Ba, nawet dziecko mam. A to co ktoś robi w łóżku nikogo nie powinno obchodzi 

 

Odnośnik do komentarza

My generalnie nie jesteśmy tolerancyjni dla mniejszości, inności, najlepiej jakby wszyscy byli jak my. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia. 

A prześladowani czują się wszyscy, którzy chcą się tak czuć, bez względu czy tak jest czy nie, również katolicy. 

Co innego też jest prześladowanie, co innego nietolerancja, a szacunek należy się każdemu. 

Osobiście nie interesuje się tematem, każdy ma prawo walczyć o swoje. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Bóg jest zły- a co masz przeciwko np feministkom? Źle, że kobiety wywalczyły prawa, które im się należą? Typu prawo do dostępu do edukacji, godziwe wynagrodzenia? Źle, że przez lata wykorzystywania przez facetów wreszcie się postawiły temu skooorwysyństwu? 

Jak się nie podobają feministki, lgbt czy ktokolwiek inny, to wypier..... stąd, najlepiej na Ural albo jeszcze lepiej na marsa, to już nigdy nie wrócisz 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość ka-wa napisał:

My generalnie nie jesteśmy tolerancyjni dla mniejszości, inności, najlepiej jakby wszyscy byli jak my. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia. 

 

Ja uważam że Polacy są w ogóle nie tolerancyjni. Nie wszyscy, ale niestety większość. Polacy to naród który boi się tego czego nie rozumie. Tak naprawdę teraz próbuje się wmówić społeczeństwu że lesbijki, geje, biseksualiści czy trans to nie jest orientacja tylko ideologia i zrobiono z tego straszak. Tak jak w wielu innych przypadkach  Polaków podzielono i straszono sobą wzajemnie. Tak naprawdę ideologie można stworzyć ze wszystkiego co tylko poprawi trzymanie Polaków za gębę. Nie wiem ilu Polaków, katolików, chrześcijan wie że  wiara katolicka została upolityczniona w 755 roku n.e.Zobaczcie ile lat to się ciągnie. I w ten sposób ludzie są trzymani krótko i przez polityków i ruch religijny. Polacy katolicy nie wiedzą w wiekszości że mają prawo do wyznawania wiary dzieki muzułmaninowi który się i ochrzcił - Konstantyn II Wielki i ustanowił t.zw. Edykt Mediolański gdzie chrześcijanie dostali wolność wyznawania wiary. Wcześniej nie było czegoś takiego jak katolicyzm. Wiec uważam że jezeli możemy coś uważać za ideologie to jest to m.in. upolityczniony katolicyzm. Chyba każdy słyszał o inkwizycji - w imię boga. Pytanie tylko czy to bóg stworzył ludzi, czy ludzie boga? Nie uważam że lgbt to ideologia. To coś co było, jest i będzie. W kwestiach orientacji seksualnych nic się nie zmieniło. Hetero to hetero, homo to homo, bi to bi, trans to trans. Przede wszystkim jesteśmy tylko ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
2 godziny temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

Bóg jest zły- a co masz przeciwko np feministkom? Źle, że kobiety wywalczyły prawa, które im się należą? Typu prawo do dostępu do edukacji, godziwe wynagrodzenia? Źle, że przez lata wykorzystywania przez facetów wreszcie się postawiły temu skooorwysyństwu? 

Jak się nie podobają feministki, lgbt czy ktokolwiek inny, to wypier..... stąd, najlepiej na Ural albo jeszcze lepiej na marsa, to już nigdy nie wrócisz 

Wynagrodzenie powinno być za wykonaną pracę, za efektywność, a nie za płeć, czy przynależność. 

To mam przeciwko LGBT, że dla nich równość oznacza to, że oni są lepsi, oni powinni mieć przywileje, a normalni ludzie powinni się przed nimi płaszczyć. 

Na tym ma polegać, że jak hetero obrazi, albo powie coś gejowi przez co to gej będzie czuł się urażony , a hetero zostanie przestępcą. 

Ale w odwrotną stronę to już nie będzie działać. 

Będą się normalni ludzie musieli płaszczyć przed wszystkimi, którzy reprezentują jakąś "dyskryminowaną" mniejszość. Słowa nie będzie można powiedzieć. 

Mam to do feministek, że feministki nie walczą o równość tylko o przywileje. Równość jest już dawno. Jest wręcz terror i stawianie facetów w roli oprawców, patriarchalnych skoorfieli i ucieleśnienie wszelkiego zła. 

Feministki dążą do tego, że jak facet wyjepie kobiecie w ryj to będzie poszkodowana, biedna kobieta. Jak kobieta wyjepie facetowi to też bedzi biedna uciśniona kobieta, którą on pewnie na każdym kroku tłamsił, gnębił. 

Chyba nic świata nie widzieliście. Nie znacie ludzi, którzy żyją za granicą. 

Ja mam rodzinę np. we Francji. Ostatnio gadałem z kuzynem to ma tak wyprany mózg tą ideologią multikulti, że to się nie dzieje. 

W tych społeczeństwach rozwiniętych będzie niedługo tak, że pierwszeństwo we wszystkim, prawo do głosu, do wszystkiego będzie miał najpierw jakiś kolorowy imigrant, feministka, gej, a na końcu rdzenny mieszkaniec, facet hetero. 

Jeśli facet popiera te ruchy i ten projekt to musi być niespełna rozumu. 

A zepsucie kościoła to jest na osobny temat i tylko idiota argumentuje tak:

"Nie jesteś za LGBT i lewackim syfem to pewnie popierasz pedofilię i kochasz pedofilów w koloratkach"

Niech wejdzie do nas LGBT to jak twoja kilku/kilkunastoletnia córka zostanie zgwałcona przez imigrantów to wtedy porozmawiamy. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Na szczęście jest tak, że wszystko gdzie włoży ręce lewica i lewactwo nie ma prawa działać i musi się rozpiertolić. 

Bo lewica i lewicowi aktywiści są na bakier z logiką. 

Każdy projekt integracji, projekt gospodarczy, ingerencji lewicy w cokolwiek to taki stek bzdur, że się to we łbie nie mieści. 

Ta równość i ukulturalnianie wygląda tak, że imigranci chcą narzucać swoją kulturę i chcą, żeby ich kultura, wyznanie były szanowane, ale nie szanują rodzimej kultury, czy innych wyznań. 

Myślicie, że muzułmanie szanują innowierców i chcą równości, spokojnego tolerowania wyznania innych? Jeśli tak to jesteście tak głupi, że jesteście straceni i nie można już nic dla was zrobić? 

I co? Kult Georga Floyda przestępcy, narkomana jest dobry?

Napady czarnych na sklepy, kradzieże rabunki, przemoc w Stanach. To jest ta walka o równość.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Bóg jest zły- taki typowy polaczek z ciebie.  Polaczek cebulaczek, który za wszelką cenę próbuje wmówić innym ,,jedyna sluszna " orientacje, zapominając, że homoseksualizm był od zarania dziejów i jest zupełnie normalny. Ale polaczek to najczęściej katotalib, a katotalibaczek uważa, że jedyną sluszna rodzina to chłopak i dziewczyna, nawet jak nawalają dziecko to nieistotne, najważniejsze, że  jest babka i facet i choooj! I nikt polaczkowi nie będzie tęczowej flagi pokazywał, bo to be i fe.  Bo polaczek zapomina, że każdy jest człowiekiem. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
42 minuty temu, starrgates napisał:

Nie wspieram i nie będę się solidaryzował, bo po sprawie Piotra Jedlińskiego z Radia Nowy Świat wyraźnie widać, że oni, domagający się tolerancji są bardziej nietolerancyjni, niż ci przeciwko którym protestują. Nie poprę takiego zakłamania.

Poprę, jak tęczowe flagi zaczną wywieszać na meczetach i synagogach.

Good point. 

Bardzo dobry wpis, ale niektórzy są tak głupi, że dopóki nie przyjdą konsekwencje to sobie nie zdadzą z tego sprawy. 

Szkoda w ogóle, że głupich często te konsekwencje omijają. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
30 minut temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

Bóg jest zły- taki typowy polaczek z ciebie.  Polaczek cebulaczek, który za wszelką cenę próbuje wmówić innym ,,jedyna sluszna " orientacje, zapominając, że homoseksualizm był od zarania dziejów i jest zupełnie normalny. Ale polaczek to najczęściej katotalib, a katotalibaczek uważa, że jedyną sluszna rodzina to chłopak i dziewczyna, nawet jak nawalają dziecko to nieistotne, najważniejsze, że  jest babka i facet i choooj! I nikt polaczkowi nie będzie tęczowej flagi pokazywał, bo to be i fe.  Bo polaczek zapomina, że każdy jest człowiekiem. 

Stek bzdur. Widzę, że zbyt bystry nie jesteś, bo lubisz wmawiać adwersarzom coś czego nigdy nie stwierdzili. Nie mam nic do gejów, pedałów i przez pół roku mieszkałem ze wspolokatorem gejem w jednym pokoju w akademiku i nie przeszkadzało mi to. 

Przeszkadza mi natomiast propaganda, indoktrynacja, pranie mózgu. Aktywiści i ekspansja, zalew ideologią i zasadami, wedlug których ta "równość" będzie się sprowadzać do tego co mamy obecnie w prawie wszystkich rozwiniętych krajach Europy. 

Przeszkadzają mi agresywni aktywiści, "Nowy porządek świata" i dążenie za wszelką cenę do zniszczenia korzeni wartości Europejskich. Przeszkadza mi to, że ja biały hetero mam być śmieciem, a feministka, gej i uchodźca o innym kolorze skóry bogiem, bo TAK. 

Sprawdźcie definicję równości w słowniku. 

Oni nie chcą żadnej równości tylko przywilejów, zasiłków, ujścia agresji, nienawiści, zemsty (np. feministki nienawidzą normalnych kobiet i mężczyzn)

Kiedyś dużo gadałem z jedną feministka, która jest dość znana na całą Polskę. I wiesz jak wygląda logika feministek? 

W jednej chwili mówiła, że biedne kobiety pokrzywdzone przemocą, facet który podnosi rękę na kobietę to potwór i oprawca. 

Za chwilę gadaliśmy o przypadku, że żona dźgnęła męża nożem. To wtedy żona nie była oprawcą, tylko: "biedna kobieta miała dość wariata"

Aktywiści LGBT i lewicowi to najgłębsze dno i depresja intelektualna jaka istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mowijakjest

Nie, lewackie scierwo. Homo tak, propaganda SJW nie. Zachód umiera przez poprawność polityczną, a nie zajmuje się problemami Ukrainy, Białorusi, Rosji, Korei Północnej czy i innych reżimów, gdzie nie ma ropy to nie przyjeżdżamy. Chiny robiące co chcą, a powinny płacić odszkodowanie światu za kolejne zarazy co wypuszczają w świat, nie mówiąc o tym jak traktują swoich obywateli. Afirmacja dziczy z USA, grabiącej miasta. Chaos i kryzys przez imigrantów, ocieplenie, wirusa który jest traktowany jak dżuma mimo że zabija jedną osobę na dziesięć tysięcy. Kultura jest niszczona przez lewactwo, bo zawsze znajda się urażeni to twórcy muszą kombinować i zmieniać swoje dzieła pod ich dyktando. Ogólnie rzecz biorąc jest chujowo na świecie. Ekonomicznie, społecznie, środowiskowo, kulturowo... a jeszcze wpycha się LGBT, roszczeniowe i bezczelne, mimo ze w kraju nie ma atmosfery i społecznej zgody na ich fanaberie.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
W dniu 12.08.2020 o 14:43, Gość Jacek-30_placek napisał:

Bóg jest zły- a co masz przeciwko np feministkom? Źle, że kobiety wywalczyły prawa, które im się należą? Typu prawo do dostępu do edukacji, godziwe wynagrodzenia? Źle, że przez lata wykorzystywania przez facetów wreszcie się postawiły temu skooorwysyństwu?

co za ostre poglądy, z tym że jest odwrotnie, widocznie jesteś społeczniakiem/białym rycerzem/ograniczonym, bo prawda jest taka, że mężczyźni mieli zawsze gorzej od kobiet, no sory, jak masz takie klapy na oczach, że nie rozumujesz czegoś takiego, że kiedyś prawie wszelkie zawody były pełnione przez mężczyzn, bo wszystkie zawody potworzyli mężczyźni, bo kobiety zawsze wolały wygodne życie kosztem mężczyzn(czyli mężczyzna miał gorzej), jakbyś nie zauważył nigdy, że kobiety patrzyły zawsze i patrzą nadal na tych z pozycją, obecnie wykonywanie wielu zawodów stało sie tak łatwe np. lekke prace biurowe, łatwe w obsłudze maszyny, że kobietom nagle zaświeciło, że chcą równouprawnienia, wniosek jest taki, że kiedyś mężczyzna musiał harować, a teraz musi harować nadal, tam gdzie ciężkie i niebezpieczne warunki pracy, zarazem nie mając pewności czy nie straci swego majaku np. jak uderzy żone, albo przyjdzie rozwód, a kobiety obecnie, no sory klapko oczy, przejeły wszystko co w życiu najlepsze, tak jak nad prawa, przywileje, majątki, owoce pracy mężczyzn, rzeczy o których mi mężczyźnie sie nawet nie śni. Ty pewnie powiesz, no ale mężczyźni przecież gwałcili, ale co z tego, chyba wolałbyś być zgwałconym niż być prawiczkiem, dlatego, że nie chcesz kobietom płacić albo mieszkasz z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Feministki chcą "zrównania praw pracy" i "parytetów" ale na takiej zasadzie, żeby zrównać płace kobiet za to, że są kobietami, a nie za efektywność i żeby określony procent kobiet był zawsze na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich za to, że są kobietami, ale...

Ale za to do kopalni, niebezpiecznej pracy na wysokościach, pracy w szkodliwych warunkach. Zrównania norm dźwigania (normy unijne są dla kobiet niższe niż dla mężczyzn) to już nie chcą. W służbach mundurowych tak samo. 

I na tym polega ta równość. W uproszczeniu feministki chcą, żeby kobiety dźwigające do 20 kg. Zarabiały tyle samo co mężczyźni dźwigający do 30 kg. 

Wytłumaczę na łopatologicznym przykładzie, bo lewicowcy nie słyną z tęgich głów i prawie nic nie rozumieją. 

Jeśli kobieta będzie dźwigać do 20 kg, facet do 30 kg i mają dajmy na to pracę polegającą na ładowaniu do czegoś towaru w workach. Kobiety będą nosić worki po 20 kg (powiedzmy 10 worków na godzinę) mężczyźni worki 30 kg(10 worków na godzinę) to po 8 godzinach pracy kobieta przeniosła 200 x 8 = 1600 kg, a mężczyzna 2400 kg. 

Ale według feministek mają dostać taką samą pensje choć facet wykonuje ponad 1/4 więcej pracy dla tego pracodawcy, więc jest o ponad 1/4 bardziej rentowny. Brawo. Feministki i lewicowcy mają zamiast mózgu trociny. 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
4 minuty temu, Gość BógJestZły napisał:

Feministki chcą "zrównania praw pracy" i "parytetów" ale na takiej zasadzie, żeby zrównać płace kobiet za to

tylko że kobiety więcej zarabiają od mężczyzn np. jakieś korporacje, do tego łatwość znalezienia pracy, przeciętnej urody 19ka może liczyć że jakiś szef ją przyjmie, nie mówiąc o lasce, kobieta w wieku 50lat też dużo łatwiej znajdzie prace niż mężczyzna. Co do feminizmu oznacza napastliwość płciową, a nie równouprawnienie, niestety ciągle wielu o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
5 minut temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

Prawiczek... taaa ,  ciekawe dlaczego

Ot właśnie na tyle stać statystycznego miłośnika LGBT. Zero argumentów, zero treści merytorycznej, zero odniesienia się do argumentów adwersarza, jedynie krótkie beztreściowe ad personam, malutki móżdżek o sprawności i wydajności gorszej niż prototypy pierwszych komputerów sprzed wieku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...