Skocz do zawartości
Forum

Kobiety to wstrętna płeć


Gość prawiczek41

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek41
3 minuty temu, laurette napisał:

Myślę że część kobiet mogłoby dokładnie to samo napisać o facetach. 

tylko pisanie kobiet źle na tzw facetów wynika poprostu z tego że one to lubią, albo że zdradził, albo że nie przynosi pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
W dniu 11.08.2020 o 20:17, Javiolla napisał:

Jest jeden plus tej sytuacji... dziękuj kazdego dnia, że urodziłeś się facetem. Widzisz jakie Cie szczęście spotkało ?

no właśnie, niby że to jest satysfakcja, że jest sie mężczyznom, tylko pytanie skąd ona sie bierze, skoro pod każdym względem mężczyzna ma gorzej od kobiety

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Prawiczku, są kompleksy, no nie? Żadna pani cię nie chciała, żadnej nigdy nie bzyknąłes i teraz wszystkie kobiety są wstrętne, be, wiedźmy i w ogóle sucze, tak? Jestes może życiową ciotką, która nie daje sobie rady w życiu, a jednak kobiety zdecydowanie wolą facetów, którzy cos osiągnęli. Pech, ale takie jest życie. Nie można mieć wszystkiego. Jak 41 przy tym jakże uroczym nicku to twój wiek, to już w ogóle przewalone.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
11 godzin temu, Gość Jacek-30_placek napisał:

Prawiczku, są kompleksy, no nie? Żadna pani cię nie chciała, żadnej nigdy nie bzyknąłes i teraz wszystkie kobiety są wstrętne, be, wiedźmy i w ogóle sucze, tak? Jestes może życiową ciotką, która nie daje sobie rady w życiu, a jednak kobiety zdecydowanie wolą facetów, którzy cos osiągnęli. Pech, ale takie jest życie. Nie można mieć wszystkiego. Jak 41 przy tym jakże uroczym nicku to twój wiek, to już w ogóle przewalone.

logicznie piszesz, żadna mnie nie chciała, żadna nic nie zaoferowała, dlatego wszystkie są wstrętne

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość prawiczek41 napisał:

logicznie piszesz, żadna mnie nie chciała, żadna nic nie zaoferowała, dlatego wszystkie są wstrętne

A co Ty oferujesz? Może ta twoja oferta jest za słaba i poniekąd w tym rzecz?

 

?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość prawiczek41 napisał:

seks, a niby co mam oferować? a ty co oferujesz niby?

Tej to weź idź na dziwki zamiast za kobiety się brać, chcesz tylko fizyczności to ją dostaniesz za 100 zł i sprawa złatwiona, tylko nie unoś się dumą że takim jak ty to nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
9 godzin temu, laurette napisał:

Nie mówimy o mnie tylko o tobie, bo to Ty masz problem. I narzekasz. Nie ja.

no mam problem i narzekam, a ty widać nie masz, a odpisujesz nie wiadomo po co.

7 godzin temu, Gość Mistrzu napisał:

Tej to weź idź na dziwki zamiast za kobiety się brać, chcesz tylko fizyczności to ją dostaniesz za 100 zł i sprawa złatwiona, tylko nie unoś się dumą że takim jak ty to nie wypada

czy nie widzisz ile mam lat? w takim razie po co mi durne obiegowe frazesy zapodajesz? idz na dziwki, idz na dziwki, sprawa załatwiona, sprawa załatwiona, ile jeszcze to w życiu powtórzysz? Po co dajesz takie porady? myślisz, że ludzie są tak głupi, że nie wiedzą, że są prostytutki? W jakim celu mi to radzisz? i jeszcze dopisujesz że sprawa będzie załatwiona, skąd wiesz, że ja doznam szczęścia na prostytutce?? Dziewczyna jak chce seksu to jej nie mówisz, że skoro chce tylko fizyczności to niech idzie na prostytutke??? Skąd wiesz, że dla mnie seks to tylko fizyczność??? Współczesny Mistrz...

2 godziny temu, Gość Bronsky napisał:

Kolejny nieudacznik który nie może poderwać babki. Umyj się ogól i do dzieła, i nie obwiniaj całego świata za swe niepowodzenia.

Po co te durne frazesu o myciu sie i goleniu? Myślisz, że jestem typem co nigdy sie nie ogolił i nie umył?? i czy ja obwiniam cały świat??
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...