Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawiałam 2 razy seks w 11 dniu cyklu. Po pierwszym razie partner doszedł mi w ustach, jednak nie wziął prysznica. Za drugim razem wszedł na chwilę we mnie bez prezerwatywy. Po około 21 h wzięłam tabletkę po ellaone. Okres trwał krócej i był mniej obfity. Zrobiłam testy ciążowe w 25, 30, 32 dniu od stosunku ( popołudniu) oraz w 34 i 35 dniu z porannego moczu ( 5h bez korzystania z toalety ) wszystkie wyszły negatywne. Czy mogę mieć pewność że nie jestem w ciąży po takim czasie . ? Każdy test był z innej firmy. Ostatni test wykrywał 10 mlu. Dziś 21 dzień cyklu a od wczoraj widzę bardzo niewielkie brązowe plamienie na papierze toaletowym jednak okresu brak . Czy mogę być spokojna że ciąża jest wykluczona. Moje cykle trwają około 26/30dni. Czy tabletka dzień po mogła mieć jeszcze na to plamienie jakiś wpływ

Odnośnik do komentarza
Gość ania pomocna

Niestety ale ryzyka ciąży nie można wykluczyć. Powinnas omowic to z lekarzem. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Ja tez kiedys omawialam problem. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...