Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Od jakiegoś czasu moje samopoczucie pogarsza się, często boli mnie głowa i zauważyłam tendencję do tworzenia się siniaków bez wyraźnej przyczyny. Zrobiłam badania krwi, ale wygląda na to, że są w porządku. Jedyne oznaczone odchylenia są niewielkie; tj. limfocyty 18 %, eozynofile 0,4 %, bilirubina całkowita 24,7 µmol/l. Zrobiłam również dodatkowo tsh, testosteron i prolaktyne, ponieważ podejrzewam problemy hormonalne z racji tego, że pojawia się u mnie nadmierne owłosienie, wyniki wyglądają następująco: tsh 1, 361 µIU/ml, prolaktyna 30,75 ng/ml, testosteron 40,08 ng/dl. Zastanawiam się teraz gdzie dalej mogę się udać i jakie badania zrobić? Będę wdzięczna za konsultację. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mgmg napisał:

wszystkie, jakie sobie wymyslisz, skoro chcesz traci pieniadze na badania bez kondultacji z lekarzem.

Ohh to właśnie chciałam sie skonsultować, bo nie wiem w która strone pójść i czy tak nieznacznie podwyższona prolaktyna powinna skłaniać do rozszerzenia diagnostyki, czy nie ma się czym przejmować 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...