Skocz do zawartości
Forum

ciągłe odczuwanie głodu, a krew po wypróżnieniu


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni jestem non stop głodna. Nawet po tym jak zjem, po paru minutach jestem znów głodna. Dzisiaj zauważyłam również jasną krew w stolcu (nie tyle w stolcu, co na papierze, podczas podcierania). Nic mnie nie boli (poza tym, że dokuczają mi od czasu do czasu skurcze, promieniujące do jajników, które ustępują po wypróżnieniu). Do toalety chodzę raczej regularnie. 

Zastanawiam się, czy to mogą być jakieś pasożyty? Dodam, że nie jadam surowego mięsa, ani nie mytych warzyw czy też owoców. Nic mnie też nie swędzi w okolicy odbytu i nie boli mnie bruch.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Od paru dni jestem non stop głodna. Nawet po tym jak zjem, po paru minutach jestem znów głodna. Dzisiaj zauważyłam również jasną krew w stolcu (nie tyle w stolcu, co na papierze, podczas podcierania). Nic mnie nie boli (poza tym, że dokuczają mi od czasu do czasu skurcze, promieniujące do jajników, które ustępują po wypróżnieniu). Do toalety chodzę raczej regularnie. 

Zastanawiam się, czy to mogą być jakieś pasożyty? Dodam, że nie jadam surowego mięsa, ani nie mytych warzyw czy też owoców. Nic mnie też nie swędzi w okolicy odbytu i nie boli mnie bruch.

Właśnie zauważyłam, że krew leci mi też z cewki moczowej albo z pochwy. Do okresu mi jeszcze trochę zostało. Czy ktoś miał coś podobnego? 

Odnośnik do komentarza

Mysle,ze moga to byc pasozyty,ale rownie moze byc wiele innych przyczyn-hormony,stres,hemoroidy,czy choroby ukladu pokarmowego.Ja bym zrobila podstawowe badania krwi (morfologia,CRP,proby watrobowe,TSH,ewentualnie amylaze i kreatynine),oraz ogolne badanie moczu i z wynikami skontaktowala sie z lekarzem.U mnie krew na papierze byla od hemoroidow,ktore sa w srodku,na zewnatrz ich nie widac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...