Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
J0ann4

Pijecie gotowe soki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guest

Cytryna, mięta, imbir. Malina, porzeczka, cytryna. Z lodem kruszonym wychodzi super na takie dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, pije. Głownie pije soki przecierowe z marchwi z dodatkami np bananem, brzoskiwinią. Bardzo polecam. Lepsze sa te dostępne w dzialach lodówek z krotka data spozycia tzw. bezposrednio wyciskane bez zadnych wzmacniaczy. Ale wowczas sa to soki tylko z marchwi i smak jest zupełnie inny niz takich sokow przecierowych typu Kubuś.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówczynią tylko wyciskane soki bez wzmacniaczy 🙂 polecam Ci soki Nuja. Są mega dobre 🙂 byłam na detoksie sokowym aż 3 dni i piłam tylko je. Mają dobry skład są wyciskane na zimno czyli nie gubią witamin pod wpływem obróbki np tak jak ma to miejsce w sokowirówce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.08.2020 o 15:40, alisunhej napisał:

Zgadzam się z przedmówczynią tylko wyciskane soki bez wzmacniaczy 🙂 polecam Ci soki Nuja. Są mega dobre 🙂 byłam na detoksie sokowym aż 3 dni i piłam tylko je. Mają dobry skład są wyciskane na zimno czyli nie gubią witamin pod wpływem obróbki np tak jak ma to miejsce w sokowirówce

Nawet nie myślałam o takim detoksie sokowym bo słyszałam że nie są zdrowe. Bo się nie dostarcza innych cennych składników  ze jednak zbilansowana dieta jest najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dłuższą metę nie jest to zdrowa dieta po pierwsze bo dostarczasz za mało kalorii a po drugie nie jest zbilansowana. Ale jako oczyszczenie organizmu i wstęp do zdrowszej diety już tak. Ja robię sobie takie chwile wytchnienia dla jelit i dostarczam im tylko soki i one są mi za to wdzięczne. A normalnie staram się jeść zdrowo i kolorowo. Ale same soki co jakiś czas jak najbardziej tylko nie można przesadzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mordeczka

znam te soki Nuja kiedyś je kupowałam ale jakoś ostatnio nie widać ich w sklepach, fajne był do poczytania i smaczne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andzia

do poczytania? do poczytania? co masz na myśli że te soki były dobre do poczytania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mordeczka

Każdy z tych soków ma fajne etykiety - kolorowe z ciekawą treścią do poczytania z wyjaśnieniem dlaczego warto wypić ten sok :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda Książek

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną” – w jednym z filmików pada cytat ze znanego filozofa i lekarza. Jak to wygląda w przypadku zdrowego odżywiania? Czy możemy czerpać przyjemność z tego, co jemy, a równocześnie zachowywać piękną i zdrową sylwetkę? Czy musi się to wiązać z jakimś przymusem? Nie! Nie musisz być na dietach cud, czy stosować się do narzuconych z góry planów odżywiania. Twoje problemy mogą rozwiązać się całkowicie naturalnie! Jednak, aby było to możliwe i przebiegało zdrowo, musisz poznać kilka zasad zdrowego odżywiania. Koniecznie obejrzyj fimy z tej listy: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. Znajdziesz tu fachową wiedzę i podejście skupione na drugim człowieku. Zrozumienie to podstawa. Regulacja apetytu również. Bez niej nie da się jeść wszystkiego i czerpać z tego należytej satysfakcji!

Wielkie znaczenie dla naszego odżywiania ma systematyczność. Nasz organizm reaguje na to, co powtarzalne, jeżeli będziemy jedli regularne posiłki o podobnych do siebie porcjach pod względem wielkości, to nasz organizm przyswoi sobie tę wiedzę i zacznie funkcjonować w oparciu o nowe wytyczne. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogna Newman

Problem niezdrowego odżywiania się jest wszechobecny. Wiele dolegliwości i chorób wynika właśnie z tego. Mnóstwo osób w ogóle nie przejmuje się tym, co jedzą. Mówią „tak już mam” i tyle. Rzeczywistość żywieniowa Polaków wcale nie musi tak wyglądać!

Możemy zmienić swoje odżywianie i jest to w naszej mocy. Wbrew pozorom, nie mogą być to radykalne zmiany, ale niewielkie… Stopniowe! Dlaczego? Nie chodzi o to, aby doznawać szoku i rezygnować z siebie, czy swoich potrzeb. Pierwszy i ważny krok do zmiany, to podjęcie próby regularnego odżywiania się.

Warto ustalić sobie stałą liczbę posiłków i ich pór. Do tego warto zadbać o to, by posiłki miały podobną wielkość. Pomoże Wam w tym program DrDietman – jest całkowicie bezpłatny! Poznaj zasady zdrowego odżywiania się i zacznij zmianę już dziś:

To wiedza dostępna dla każdego i to na wyciągnięcie ręki. Aby być na bieżąco, subskrybuj kanał Jedz Dobrze By Młynarski. To, co wydawało Ci się niemożliwe – jest w Twoim zasięgu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dagmara

Soki z Nuja też polecam. We wrześniu robiłam sobie tą 3 dniową dietę oczyszczającą. Po czułam sie lżejsza, pełniejsza energii jakoś łatwiej wstawało mi się rano z łózka. no i przemiana materii przyspieszyła 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staram się pić soki, które sama robię. Ale nie zawsze jest taka możliwość. Wówczas sięgam po te gotowe. W dobrych sklepach ze zdrową żywnością jak np. https://www.cosdlazdrowia.pl/ bez problemu można wybrać coś dla siebie. Najważniejsze to patrzeć na skład - bez cukru i innych dodatków będą najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...