Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kaem28

Alkohol a nerwica?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaem28

Witam 

Podejrzewam u siebie nerwice, ale nie jestem pewny na 100 %. Miewam uczucia niepokoju, stresu. Stronie od alkoholu, bardzo mało, wręcz nic nie pije, ale niestety wczoraj wypiłem 1 małe piwo, wczoraj i dziś cały dzień czuje się słabo, niespokojny i spięty. Czy to przed to? Czy mój układ nerwowy znów został rozregulowany? Dodam, że wczoraj czułem się rewelacyjnie, dziś dół. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Zapisz się na wizytę u psychologa. Zobacz co powie. Dobrze by było zapisać się także do psychiatry żeby ciebie dobrze zdiagnozował. Alkoholu nie pij chociażby dlatego że sam widzisz że się źle po nim czujesz a nie potrzebowałeś wypić dużo bo tylko jedno piwo. Przez wypicie małego piwa nic nie powinno się dziać. A układ nerwowy reaguje tak na lęk. Jeżeli już długo masz takie uczucie, długo czujesz zdenerwowanie, lęk, czujesz też kołatanie serca to możesz mieć zaburzenia lekowe. Ale to musi stwierdzić lekarz psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine

Przy zażywaniu jakichkolwiek leków nie wolno spożywac alkoholu. Jeżeli przy braniu leków które oddziałują na nasz system nerwowy pije sie alkohol to mogą wystąpic rózne objawy. Jezeli w ogóle nie pijesz alkoholu wtedy po zazyciu tabletek na uspokojenie i napiciu się alkoholu możesz czuć się słabo. Można czuć osłabienie, spowolnienie, moga wystąpić wymioty, mozna także stracić przytomność. Kazdy organizm róznie reaguje. I uwaga - przy braniu leków psychotropowych w ogóle nie wolno spozywać alkoholu żadnego. Jeżeli nie masz zdiagnozowanej nerwicy, ale bierzesz jakieś leki na uspokojenie to nie pij. Idź do psychoterapeuty a właściwie najlepiej by było gdybyś poszedł do psychiatry. Wtedy zostaniesz zdiagnozowany. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...