Skocz do zawartości
Forum

Alkohol a nerwica?


Gość Kaem28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Podejrzewam u siebie nerwice, ale nie jestem pewny na 100 %. Miewam uczucia niepokoju, stresu. Stronie od alkoholu, bardzo mało, wręcz nic nie pije, ale niestety wczoraj wypiłem 1 małe piwo, wczoraj i dziś cały dzień czuje się słabo, niespokojny i spięty. Czy to przed to? Czy mój układ nerwowy znów został rozregulowany? Dodam, że wczoraj czułem się rewelacyjnie, dziś dół. 

Odnośnik do komentarza

Zapisz się na wizytę u psychologa. Zobacz co powie. Dobrze by było zapisać się także do psychiatry żeby ciebie dobrze zdiagnozował. Alkoholu nie pij chociażby dlatego że sam widzisz że się źle po nim czujesz a nie potrzebowałeś wypić dużo bo tylko jedno piwo. Przez wypicie małego piwa nic nie powinno się dziać. A układ nerwowy reaguje tak na lęk. Jeżeli już długo masz takie uczucie, długo czujesz zdenerwowanie, lęk, czujesz też kołatanie serca to możesz mieć zaburzenia lekowe. Ale to musi stwierdzić lekarz psychiatra.

Odnośnik do komentarza

Przy zażywaniu jakichkolwiek leków nie wolno spożywac alkoholu. Jeżeli przy braniu leków które oddziałują na nasz system nerwowy pije sie alkohol to mogą wystąpic rózne objawy. Jezeli w ogóle nie pijesz alkoholu wtedy po zazyciu tabletek na uspokojenie i napiciu się alkoholu możesz czuć się słabo. Można czuć osłabienie, spowolnienie, moga wystąpić wymioty, mozna także stracić przytomność. Kazdy organizm róznie reaguje. I uwaga - przy braniu leków psychotropowych w ogóle nie wolno spozywać alkoholu żadnego. Jeżeli nie masz zdiagnozowanej nerwicy, ale bierzesz jakieś leki na uspokojenie to nie pij. Idź do psychoterapeuty a właściwie najlepiej by było gdybyś poszedł do psychiatry. Wtedy zostaniesz zdiagnozowany. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...