Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur

Czy to wstrząs anafilaktyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur

Witam, od niedzieli borykam się z zatruciem pokarmowym. Dzisiaj, tj. poniedziałek, około godz. 11 odbyłem stosunek, miałem założoną pierwszy raz w życiu prezerwatywe lateksową, trwało to ok. 10-15 min., po czym ją zdjąłem, i nie umyłem członka. Jakieś pół godziny później zacząłem odczuwać osłabienie, pojawiały sie mroczki przed oczami, czułem sie zdezorientowany, mięśnie nóg mi zwiędły i trochę duszno zaczęło mi sie robić. Przeczytałem ulotkę, jakie mogą być skutki uboczne, wyszukałem w internecie objawy wstrząsu anafilaktycznego, i bardzo sie przestraszyłem, przez co było mi jeszcze bardziej słabo, bo objawy były podobne. Około 17 czułem sie już lepiej. Po wypiciu elektrolitów jeszcze lepiej, choć nie idealnie. Nie wiem czy to objaw alergii na lateks, (choć chodzenie w lateksowych rękawiczkach nie powoduje problemów), czy to odwodnienie spowodowane tym zatruciem, biegunką, wytryskiem, i lżejszą dietą (na kolacje i śniadanie bułki z samym masłem) (mocz po tym zajściu był ciemno-zółty) i panikuje? Dodam, że mam alergie na sierść, kurz, i pyłki. Nic mnie nie swędzi, nie mam żadnych zmian skórnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...