Skocz do zawartości
Forum

Czy to wstrząs anafilaktyczny?


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedzieli borykam się z zatruciem pokarmowym. Dzisiaj, tj. poniedziałek, około godz. 11 odbyłem stosunek, miałem założoną pierwszy raz w życiu prezerwatywe lateksową, trwało to ok. 10-15 min., po czym ją zdjąłem, i nie umyłem członka. Jakieś pół godziny później zacząłem odczuwać osłabienie, pojawiały sie mroczki przed oczami, czułem sie zdezorientowany, mięśnie nóg mi zwiędły i trochę duszno zaczęło mi sie robić. Przeczytałem ulotkę, jakie mogą być skutki uboczne, wyszukałem w internecie objawy wstrząsu anafilaktycznego, i bardzo sie przestraszyłem, przez co było mi jeszcze bardziej słabo, bo objawy były podobne. Około 17 czułem sie już lepiej. Po wypiciu elektrolitów jeszcze lepiej, choć nie idealnie. Nie wiem czy to objaw alergii na lateks, (choć chodzenie w lateksowych rękawiczkach nie powoduje problemów), czy to odwodnienie spowodowane tym zatruciem, biegunką, wytryskiem, i lżejszą dietą (na kolacje i śniadanie bułki z samym masłem) (mocz po tym zajściu był ciemno-zółty) i panikuje? Dodam, że mam alergie na sierść, kurz, i pyłki. Nic mnie nie swędzi, nie mam żadnych zmian skórnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...