Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia depresyjne lękowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o poradę leczę się na zaburzenia depresyjne lękowe choruje na nieuleczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora mam guza tarczycy mam nadciśnienie arytmię serca przepuklinę kręgosłupa zaburzenia czynosciowo żołądkowe miałem już stosowane lekki z grupy SSRI źle wpływały na mój organizm natomiast leki z grupy snri nie mogą brać bo mam arytmię i nadciśnienie stosowałem również pregabalin ale z powodu mega apetytu musiałem zrezygnować bo mam ściska dietę brałem też coaxil słabe byłem wczoraj u lekarza przepisał mi angomaletyna lorazepam i fluanxol na aktywizację oraz jeśli mi te leki nie pomogą mam przejść na moklar  czy to dobre zestawy czy byście mi polecili coś innego dobrego na aktywizację i orzeciwlekowe

Odnośnik do komentarza

Jedynie lekarz może ci polecić inne leki. Masz takie problemy że powienieś, jeżeli czujesz że ten lekarz nie umie ci dopasować leków, skonsultować się z innym. Sam też nie powinieneś przechodzić z leków na inne leki. Cały czas równiez przy ewentualnej zmiany leków, być pod kontrolą lekarza żeby wiedział jak odstawiasz i jak przy nowych lekach się czujesz. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...