Skocz do zawartości
Forum

Teleporady - Telemedika


Gość Gocha

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad skorzystaniem z teleporad. Czas oczekiwania na teleporadę od lekarza rodzinnego wynosi tydzień. Czy ktoś z Was korzystał z takiej formy? Przeczytałam sporo opinii o Telemedika, jest dużo pozytywnych, ale też negatywnych. I nie wiem czy to ściema? Niby porada tylko 68 zł, nie dużo, ale to też kasa. 

Odnośnik do komentarza

Zdążyło mi się korzystać. Nawet z tańszych i jestem zadowolony. 

Telemedia nie polecam. Nie udzielono mi pomocy jakiej oczekiwałem, innym razem gdy upomnialem się o zwrot kosztów za nieodbytą konsultację usłyszałem że mi się nie należy.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Gość Uwaga! Telemedika
W dniu 6.12.2020 o 04:50, Gość Maciey napisał:

Zdążyło mi się korzystać. Nawet z tańszych i jestem zadowolony. 

Telemedia nie polecam. Nie udzielono mi pomocy jakiej oczekiwałem, innym razem gdy upomnialem się o zwrot kosztów za nieodbytą konsultację usłyszałem że mi się nie należy.

Pozdrawiam

 

Nie zwracają też kasy,w przeciwieństwie do innych platform ,gdy zapłacisz za wystawienie e-recepty,a do wystawienia e-recepty nie dojdzie.

Rzebym to wiedział wczesniej,to bym skorzystał z innych platform,gdzie jasno jest zaznaczone że w przypadku odmowy wystawienia recepty.zwracają pieniądze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zignorowana
W dniu 15.12.2020 o 16:09, Gość Uwaga! Telemedika napisał:

Uwaga,!

Telemedika,w przeciwieństwie do wielu platform konkurencyjnych,nie zwraca pieniędzy,gdy dojdzie do odmowy wystawienia e-recepty.

Oczywiście chodzi o wykupienie usługi wystawienia e-recepty.

 

Dokładnie, ja właśnie z nimi walczę, nie polecam !!! 
ignoranctwo a na mejle odpisanie jakaś magister pielęgniarstwa- nie odpuszczę im!!! 

Odnośnik do komentarza

Tę firmę radzę omijać z daleka. Wpłaciłam wymaganą kwotę za usługę wystawienia faktury na określony lek. Niestety , nie otrzymałam nic w zamian. Odmówiono mi wydania recepty , faktury , a także zwrotu wpłaconej kwoty. W innych placówkach tego typu odmowa wydania recepty jest równoważna ze zgodą na zwrot wpłaconych pieniędzy. Do tego dochodzi arogancja i buta personelu. Szkoda , że pandemia koronawirusa wykorzystywana jest do tak niecnych celów.

Odnośnik do komentarza

Tę firmę radzę omijać z daleka. Wpłaciłam wymaganą kwotę za usługę wystawienia e-recety na określony lek. Niestety , nie otrzymałam nic w zamian. Odmówiono mi wydania recepty , faktury , a także zwrotu wpłaconej kwoty. W innych placówkach tego typu odmowa wydania recepty jest równoważna ze zgodą na zwrot wpłaconych pieniędzy. Do tego dochodzi arogancja i buta personelu. Szkoda , że pandemia koronawirusa wykorzystywana jest do tak niecnych celów.

Odnośnik do komentarza

Skorzystałam przed chwilą, dokładnie napisałem na co chce receptę, skasowali mnie na 49 zł i za 3 minuty odpowiedź, że nie dostanę, ale kasy już nie oddają. Nawet lekarz nie zadzwonił. Nie ma możliwości złożenia reklamacji. Po prostu odmowa. Odradzam.

Odnośnik do komentarza

Po dokonaniu przelewu nie otrzymałam recepty, za to otrzymałam trzy (!) identyczne negatywne odpowiedzi wysłane przez automat i podpisane przez osobę o nazwisku Monika Szamborska z Białegostoku.
Portal jest ewidentnie OSZUSTWEM, o czym będę ostrzegać innych naiwnych. Proszę podać dalej

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie polecam - to naciągacze w najgorszym wydaniu!

Po wystawieniu recepty na podstawie poprzedniej - recepta jest okrojona tylko do jednego opakowania. 

Po interwencji telefonicznej bezczelnie żądają ponownego wykupienia usługi aby zwiększyć ilość do tego co było w oryginale. 

  

Odnośnik do komentarza

Telemedika.net Zamówiłem konsultację lekarską w celu wystawienia recepty, zapłaciłem, niestety, po kilku minutach nie zadzwonił lekarz lecz przyszedł SMS, że będzie opóźnienie i skontaktują się jak najszybciej, przyszły w jednym momencie od razu 3 takie SMS-y. I na tym koniec. Pisałem 3 maile - nie odpowiedzieli. Dzwoniłem - nie odebrali. Co prawda na drugi dzień miałem 2 telefony z nieznanego mi numeru, ale jak tylko odebrałem, z drugiej strony ktoś (może automat) się rozłączał.

Firma kant, nie patrzcie na to, że ktoś coś tam załatwił i go nie oszukali (znam takiego), bo w waszym przypadku mogą was olać, po wzięciu kasy. Pieniądze będę starał się odzyskać przez bank (karta płatnicza - obciążenie zwrotne) dla zasady. A Wam radzę, unikać i jak możecie zniszczyć, bo tacy kanciarze nie powinni się bogacić bezkarnie na oszukiwaniu chorych ludzi!

Odnośnik do komentarza
Gość Zdegustowana

Artykuł 278 kk  .Pieniądze zabrane usługa nie wykonana . Czyste złodziejstwo i nabijanie ludzi w butelkę  .Ogłaszam izłodzieji na wszystkich platformach  co również wam ludzie polecam uczynić zanim zajmie się nimi prokuratura. 

Odnośnik do komentarza

Własna działalnośc gospodarcza to droga do uniezależnienia się i samodzielności zawodowej. Nic tak nie poprawia jakości życia i własnego samopoczucia,jak świadomość ,że jest się swoim własnym szefem i działa jedynie według własnych standardó i pomysłów oraz wszelkich decyzji. A jak najszybciej rozpocząć włąsną działąlność? Wystarczy kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

Odnośnik do komentarza

Biorą coraz więcej pieniędzy za usługi (180zł za konsultację) a trwają dosłownie chwilę i trzeba dłuuugo czekać, aż automat odbierze. Do tego jeszcze jacyś lekarze z Estonii czy innej Łotwy, co słabo polski znają. Tragedia, strata pieniędzy a za niewystawienie recepty nie zwracają pieniędzy! Przez pandemię tak się żeruje na ludziach... Niech to się wreszcie skończy. Do tego lekarze strajkują o podwyżki, śmiechu warte. Powinni dać ratownikom lub pielęgniarkom, ale nie zautomatyzowanym e-lekarzom. Tym jest zawsze za mało.

Odnośnik do komentarza

Odradzam, oszukują ludzi. Wpłaciłam wymaganą kwotę za teleporadę i e-receptę. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Po 2 godzinach automat odpisał mi że są przeciwskazania do wystawienia recepty. Ale jakie i dlaczego to już nie wiadomo. Kasy nie ma, recepty też nie ma. Złodzieje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...