Skocz do zawartości
Forum

Nerwica, czy poważne zaburzenia pokarmowe?


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Objawy, które opiszę są ze mną od około roku, wcześniej byłam już u psychiatry (przepisała trittico, coaxil) ale po lekach czułam się fatalnie, aptekarka poleciła, aby je przerwać. I tak zostało, nie poszłam po raz drugi do psychiatry. Międzyczasie badania serca, neurologiczne, tarczycowe wykazały, że wszystko jest OK. Ale objawy (sama nie wiem, czego…czy aby na pewno nerwicy???) powracają z podwójną siłą. Główny problem to gula w gardle. Ostatnio także przy próbie jedzenia pokarm dosłownie nie chce przejść, tak jakby zaciął mi się mechanizm połykania. Sama go muszę
„uruchamiać”, ale strasznie się duszę. Czuję ścisk w gardle i takie „chrupanie” w przełyku przy przełykaniu…Dodatkowo ból w mostku i cokolwiek zjem – ból żołądka, podbrzusza, do tego stopnia, że boję się jeść…

Często też odczuwam kłucie w sercu, ból głowy, zwłaszcza prawa strona, bóle stawów, i pleców w odcinku lędźwiowym. Wszystkiemu towarzyszy lęk… Ponadto, kiedy jestem sama w miejscu publicznym, i muszę zakładać maseczkę, od razu się duszę, panikuję i mam wrażenie, że zemdleję.

Czy ktoś miewa podobne problemy? Czy mogę wykluczyć choroby np. żołądka? Czy będzie to miało podłoże nerwicowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...