Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust w Gdańsku


Gość Elenna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny nie znalazłam takiego tematu Gdzie profesjonalnie powiększyć usta w Gdańsku? No i czy miałyście znieczulenie? Jeśli tak to czy zdecydowałyście sie na znieczulenie kremem emla czy moze na znieczulenie zastrzykami? Czy bardzo bolało?

Odnośnik do komentarza

Mi powiekszała pani doktor w Clinica Dermatologica w Gdańsku na Skłodowskiej. Zdecydowałam się na samą maśc, pani doktor mowila że tak lepiej, uzgodniłam że w razie bólu da zastrzyk. Ale nie było takiej potrzeby. Mam porównanie, bo poprzednim razem miałam znieczulenie stomatologiczne a teraz emla i jak dla mnie nie ma róznicy. Czułam tak samo, trochę bolało :roll: ale znieczulenie zastrzykiem boli bardziej ?
A i siniaczki mam mniejsze, i usta były mniej spuchniete.

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero co po powiekszeniu tak wiec mam jeszcze opuchnięcia. Nie wygląda to zbyt dobrze, ale jak już dojdę do siebie to czemu nie. Postaram się wkleić tutaj zdjęcia aby pokazac jak to wygląda. Już jednak któryś raz tam powiększałam i jestem zadowolona z rezultatu.

Odnośnik do komentarza

Wszedzie sa ograniczenia - jak mozna podac wiecej skoro nie ma juz miejsca? jak ktos ma male usta to nie zrobi sobie ogromnych bo w pewnym momencie nie ma juz gdzie podac preparatu i usta sa tak naprezone ze po prostu wyplywa juz nadmiar albo idzie w inne miejsce. Moim zdaniem nie ma sensu samodzielnie się zastanawiać, ile podać preparatu a ile nie. Najlepiej będzie, jesli po prostu wybierzesz się na konsultację do gabinetu oraz na miejscu powinni Ci powiedzieć, jaka będzie dla Ciebei najlepsza ilośc preparatu Jeśli chce się powiekszyć usta do dużego rozmiaru to tak poza tym często robi się to na dwa etapy. Najlepiej wybrać się na takie dostrzyknięcie po 3 miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...