Skocz do zawartości
Forum

Sukienka na co dzień


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Potrzebuję porady ?  Nie mam za bardzo pomysłu, jak się ubierać do pracy. Pracuję w korporacji. Myślicie, że takie sukienki https://wassyl.pl/pol_m_Sukienki_Sukienki-midi-347.html są w porządku? Bardzo mi się podobają. I tak którąś z nich kupię, nawet żeby nosić poza pracą, ale widzę, że większość moich koleżanek preferuje bardziej biznesowy styl ubierania. To jest praca przy komputerze, więc chyba nikt nie robiły pretensji, jak w upalne dni założę sukienkę ? 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jest idealna - merg.pl/product-pol-119419-Sukienka-na-zakladke-z-wiazaniem-bezowa.html Wygląda estetycznie, robi różnicę, tam niczego nie brakuje. To wasze klimaty? I to jest właśnie taka sukienka typowo na co dzień. Czego wam w niej brakuje? Na co warto postawić? Widzicie w nich jakieś problemy? Bo wydaje się uniwersalna...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze taka - merg.pl/product-pol-80375-FABIENNE-Sukienka-z-obnizona-talia-i-kontrafaldami-granatowa.html Ogólnie stawiam na uniwersalne sukienki, a nie lubię takich, które nadają się do założenia jedynie od czasu do czasu. Zdecydowanie bardziej pasują nam naprawdę solidne rozwiązania, ale takie, których mogę używać na różne okazje. I na to stawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...