Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie hobby i jakie hobby polecacie od siebie na lato?


Gość Emma

Rekomendowane odpowiedzi

 Latem jeżdżę na rowerze i rolkach, podróżuję, gotuję itd. Teraz znalazłam sobie nową pasję, to gra na gitarze. Na urodziny sprawiłam sobie instrument z megasceny i uczę się grać. Może uda mi się na święta zagrać kolędy. :) Nie lubię się nudzić, dlatego zawsze znajduję coś nowego dla siebie. 

Odnośnik do komentarza

Jednym z moich hobby jest wędkarstwo. Głównie ide na ryby jak mam wolne i chce sobie w ciszy przemyśleć pare spraw ;P. Wtedy jest spokój i cisza. No i się jakaś rybka czasami zlapie. Teraz myśle by się wybrać póki w miare ciepło i złowić jakiegoś karpia. Fajne przynenty na karpie są w https://optimalbaits.pl/. Działają fajnie i są od Polskiego producenta. 

Odnośnik do komentarza

Moim hobby od lat jest wspinaczka górska. Razem z mężem uwielbiamy góry, jeździmy tak często jak się da, przynajmniej 3 razy w roku. Nawet myślimy nad przeprowadzką w przyszłości. Cisza, spokój, piękno natury ? W przyszłym miesiącu mamy rocznice i znalazłam prezent idealny dla miłośników gór - koszulki górskie https://strefa90.pl/koszulki_gorskie idealne do wspólnych zdjęć. Lubicie takie ubrania, które odwzorowują wasze pasje? 

Odnośnik do komentarza

Witajcie, moim hobby od jakiegoś czasu jest zdrowy styl życia, jeśli zastanawiacie się jakie ćwiczenia na szczupłe uda i pośladki będą najlepsze to ogółem jest w czym wybierać, wakacje już się rozpoczęły więc warto pomyśleć jak uzyskać smukłe uda w 2 tygodnie by czuć się pewnie np plaży. więc jeśli zastanawiacie się jak schudnąć dieta to musicie wiedzieć, że skakanie na skakance spalanie kalorii daje na prawdę niezłe efekty. Poza tym warto wiedzieć co pomaga w odchudzaniu by uzyskać długotrwały satysfakcjonujący rezultat.

Odnośnik do komentarza

Trudno nie zgodzić się z waszymi komentarzami. Posiadanie hobby w życiu jest bardzo ważne ponieważ pozwala realizować podstawowe potrzeby człowieka. Do najważniejszych trzeba zaliczyć potrzebę samorealizacji czy samoakceptacji co jest niezbędne do właściwego kontrolowania podejmowanych decyzji. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to co będzie najlepsze pod względem aktywności fizycznej oraz rozwoju naszej osobowości? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, natomiast jednym z popularnych wyborów jest taniec. Zobaczcie wśród swoich znajomych czy nie ma chętnych do wspólnych treningów ponieważ to dodatkowa motywacja. Jeśli chodzi o szkoły tańca kraków to najlepszymi opiniami cieszy się - http://www.skalskidance.pl Najważniejsza jest dobra atmosfera na miejscu oraz indywidualne podejście do toku nauczania każdego kursanta.

Odnośnik do komentarza

Photography for me is personal freedom. This is an amazing way to create your own reality. Especially if you work in a genre like still life. You can feel like the director of a film that gives instructions to the "actors" (cups and liver).

You can tell a story about anything. Want a dragon? Cut it out of paper. Need a lock? Build it from sugar cubes.

It's incredibly liberating. You are a little demiurge who runs your own tiny world. What could be more fun?

To be honest, I love my   because depositphotosI love comfort. I rent at home, so I have the shortest way to work. It's enough to just get up from the couch, without even changing your pajamas, have a cup of coffee - and you're already at work.

I like that you can manage your time, take a break when you want, or, conversely, do not go to bed late, finishing something difficult and interesting. I like being a photographer, because I can set my own goals and no one but me will demand a report for them.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...