Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mój problem wygląda następująco.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 maja. Między czasie współżyłam z mężem, w dni płodne również. Raz się nie zabezpieczyliśmy, stosunek przerywany. Miesiączkuje co, 29-32 dni, raczej jest to okres regularny. Najdłuższy cykl to 36 dni( w 2019, podejrzewam ze przez przesilenie jesienno zimowe), następne miesiączki były regularne. Od kilku lat mam problem z zza wysoką prolaktyną. Dostałam od lekarza bromergon, brałam go w zimie. Później juz nie bralam tego leku i nie badalam sie na prolaktynę, myslalam ze ją zbadam w 3 dniu tego cyklu lecz miesiączka nie pojawiła się. Odczuwam bóle głowy, skurcze w okolicach miednicy. Wczoraj dostałam delikatnego plamienia jakby kolor kawy z mlekiem, dosłownie kilka kropel. Robiłam test w 32 dc oraz dzisiaj czyli w 39 dc i obydwa wyszły negatywnie. Prócz tego przed dniem spodziewanej miesiączki dwa razy zwymiotowalam, lecz czulam sie jakby to bylo zatrucie pokarmowe. Nie byłam nigdy w ciąży więc nie mam porównania co do mdlosci w ciąży a mdlosci po zatruciu. Nie nastawiam się na wynik negatywny czy pozytywny,dlatego nie stresuje się tą sytuacją, lecz zastanawiająca jest. Do mojego lekarza najszybciej moge isc koncem przyszłego tygodnia. Co Państwo o tym sądzą? Jutro chyba wykonam test z krwi beta hcg. Jesli to nie ciąża to jakie badania zrobić by dowiedzieć się jaka jest tego przyczyna? Dziękuję za odpwiedz, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...