Skocz do zawartości
Forum

Przeklęte miasto


Gość Zadziornypokrzywdzony

Rekomendowane odpowiedzi

O Boże!!! Chłopie uspokoj się bo przekroczyłeś wszelkie granice. Jakieś hamulce chyba masz.! Można się spierać, czy mieć inne zdanie ,ale to co ty robisz, to juz w głowie sie nie mieści . Jaki język ohydny, jaka nienawiść i o co ?  O nic... o jakieś urojone obrazy. Dość już tego.!!!

Odnośnik do komentarza

Margo, Ja chciałabym aby więcej osób to przeczytało bo ludzie powinni na forum psychologi  wiedzieć z kim nie wdawać się w dyskusje. Nie ciagnąć tych tyrad i trzeba przerwać tę "spiralę nienawiści" ? .  Przekroczył wszystkie chyba możliwe granice . Już dużo napisał. Ale jak widać nie umie ani spokojnie ani merytorycznie pisać dlatego że tak jest wychowany. A ja mimo wszystko nie odejdę z forum przez kogoś kto w taki sposób odnosic się do osób na forum w szczególności do kobiet. To także pokazuje w jaki sposób nie umie sobie radzić ze sobą. Ponadto uważam że ktos coś powinien zrobic z moderacją bo nikt nie reaguje na takie coś. Ja ze swojej strony absolutnie nie zamierzam więcej dyskutować z tym człowiekiem bo niby o czym. Nie warto, nie mozna się poniżać i zniżać do jego poziomu. Myślę że więcej osób powinno zgłosic jego wywody tak jak poprzednio bo przecież już zgłaszano jego poprzednie wykłócanie się i obrażanie na Forum Psychologii. Także jeżeli ktoś uważa że jeszcze warto z tym osobnikiem pisać to jego sprawa. To Forum Psychologii - publiczne. Ale powinny być jakies granice bo ludzie którzy nie potrafią nad sobą zapanować mogą być groźni dla innych, po prostu. Dzięki że równiez zwracasz na to uwagę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Loraine napisał:

Ale jak widać nie umie ani spokojnie ani merytorycznie pisać dlatego że tak jest wychowany.

Kiedy pisałem merytorycznie, obrażałaś i kłamałaś. Zszedłem do twojego poziomu żebyś na nim też poczuł się przegrany, to nadal kłamiesz i zachowujesz się jak na śmiecia przystało. To od ciebie zależy czy dalej będziesz w to brnąć.

I nie podawaj się za kobietę. Żadnej damy nie obraziłem, tylko odpowiedziałem trollowi tak jak na to zasłużył. Umrzyj na raka.

Margo, pozwoliłem sobie na przekroczenie granic wobec osoby, która pierwsza je przekroczyła. Zobacz, że kiedy odpowiadałem merytorycznie, troll miał subiektywną przewagę dzięki manipulacjom, które stosował, a ja odebrałem mu tą możliwość i nie odpuszczę. Moderacja nie działa, a gdybym dostała bana, to wrócę. Piłeczka jest po stronie trolla. Nadal może przyznać się do winy i przeprosić, a ja wtedy przestanę odpisywać, bo dyskusję z tym cwelozą skończyłem już dawno.

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Loraine obraża mnie dlatego, że udowodniłem jej manipulację kiedy broniła książki gloryfikującej psychopatów. To zabawne, że teraz oskarża mnie o brak panowania nad sobą i twierdzi, że mogę być niebezpieczny ? Ten troll ma kompletnie zdezorganizowaną psychikę i przeczy sobie nawet pytany o godzinę albo pogodę.

Agu, od kiedy stały bywalec nie może być trollem? Loraine jak najbardziej nim jest. Spełnia wszystkie kryteria trolla.

Odnośnik do komentarza

Loraine pisz oszuście pod poprzednim nickiem. Gdyby zależało ci na pomaganiu ludziom, to nie obrażałbyś mnie z powodu innego zdania na temat książki gloryfikującej psychopatów i odniósłbyś się do argumentów zamiast kłamać. Nie napisałbyś tego w innym wątku:

W dniu 18.07.2020 o 22:02, Gość Loraine napisał:

Tutaj na forum jest taki Mario B. bardzo chętny, zagadaj do niego. On ci tyle napisze że będziesz miał co czytać na dobranoc.

Przekroczyłeś wszelkie istotne granice więc nie bardzo dałeś mi wybór. Żeby odpłacić ci tym samym miałem tylko opcję odpłacenia ci wulgaryzmami. Nie będzie tak, że ty obrażasz kłamiąc i oczerniając, a rozmówca nie może oddać. Podjudzałaś, obraziłaś moich rodziców. To dużo gorsze niż rynsztokowe słownictwo, którego użyłem żeby zniżyć się do twojego poziomu. Nie wystarczyły nawet argumenty naukowca, które nie pozostawiły na tej książce suchej nitki, bo nawet tego nie przeczytałaś. Dla tak błahej sprawy przekroczyłaś te granice zupełnie nie kierując się empatią ani ludzkimi wartościami. Skoro takie zachowania ci nie przeszkadzają, to dlaczego tak cię teraz boli, że piszę ci takie rzeczy? Jesteś ćwierćczłowiekiem. Boli cię, że się nie wycofałem ani nie brnąłem w dalszą dyskusję bo wtedy czułabyś się wygrana. Na każdy twój kolejny wysryw będę reagował rynsztokowo, póki się nie uspokoisz. Albo stąd pójdziesz, albo będziesz musiała się czegoś nauczyć. To twoje wysrywy zaśmiecają forum i zmuszają mnie do takich reakcji, a ja tego nie odpuszczę. Jeśli nic cię nie nauczę, to życie to zrobi, ale to będzie bardzo bolesne. Zachorujesz na raka z przerzutami albo urodzisz się w następnym życiu w jakiejś Etiopii i będzie coraz gorzej, póki nie nabierzesz pokory i nie nauczysz się empatii.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2020 o 00:18, Mario B. napisał:

To ścierwo podszywające się pod Loraine obraża mnie i moich rodziców 

O

 

W dniu 19.07.2020 o 00:21, Mario B. napisał:

 Zwóciłem uwagę Agu, że nie powinna obrażać Piotra, a ona zareagowała atakiem na mnie

 

Nazwałąm go niemota, i nie zaatakowałam tam  Ciebie, podobnie jak Lorain e nie zaatakowała w zaden spoosób Ciebie tutaj.Pisałam Ci o intelektualizacji , która stosujesz i dalej to podtrzymuje. Intelektualoizujesz z braku dostepu do odczuć.

W dniu 19.07.2020 o 00:18, Mario B. napisał:

. Błahą sprawę przekształca w coś tak ważnego dla swojej samooceny i nie ma skrupułów robić tego kosztem innych i kosztem pomocy ludziom potrzebującym.

to co napisałes dotyczy Ciebie, większośc tego co piszesz jest projekcja i dotyczy Ciebie.

 

W dniu 19.07.2020 o 00:18, Mario B. napisał:

Obraziłem tylko to ścierwo, a ono kłamie, że niby większość forumowiczów.

Obraziłes tu większość ludzi... wcześniej. Zyczenie komuś nowotworów nie jest Twoim pierwszym wystepem.

 

W dniu 19.07.2020 o 15:07, Gość BógJestZły napisał:

Nie no Balotelli, nie odpłynąłeś za daleko tutaj? S

Nigdzie nie odpłynał...towidac  u niego cały czas. , przekraczanie granic, których nikt mu niestawiał. w jego poczuciu nie przekracza żadnych granic -  on ich  zwyczajnie nie ma. Cieszy mnie jednak BJZ że jednak zareagowałes, jestes tu dłużej, i jestes facetem, i niestety brakowało Twojego głosu juz znacznie, znacznie wcześniej.

W dniu 19.07.2020 o 19:04, Mario B. napisał:

Troll chciał żebym dalej wchodził z nim w dyskusje, w których nie ma żadnych hamulców.

To dotyczy Ciebie, chcesz żeby inni wchodzili z Toba w dyskusje, przekraczas granice równiez dlatego. Odpisując Ci odpowiadam tak naprawde na twoje potrzeby, ale racje masz że powinno się takie osoby jak Ty ignorować.

 

W dniu 19.07.2020 o 19:04, Mario B. napisał:

 Lepszy byłby rak z przerzutami przez 100 żyć i ciągłe bycie opluwanym i wytykanym przez ludzi. 

(...)Nie chcę zemsty, brzydzę się zadawaniem cierpienia (...)

 Powinieneś zareagować na bieżąco. Chęć zemsty jest destrukcyjna dla Twojej psychiki

Brak spójości, jest tym co zdradza ostatecznie socjopate. Kupi połowe osob tym co mówi. Ale ostatecznie wyjdzie afekt i brak spójnosci.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

Nazwałąm go niemota, i nie zaatakowałam tam  Ciebie, podobnie jak Lorain e nie zaatakowała w zaden spoosób Ciebie tutaj.Pisałam Ci o intelektualizacji , która stosujesz i dalej to podtrzymuje. Intelektualoizujesz z braku dostepu do odczuć.

Po co w to brniesz? W ten sposób marnujesz tylko swój potencjał i mój czas. Nazwanie go niemotą było atakiem, a to co zrobiła Loraine to przekroczenie wszelkich granic. Przeczytaj jeszcze raz:

Możesz kłamać w żywe oczy, ale każdy widzi, że Loraine mnie obraziła i to tak, że tymi bluzgami nie dosięgnąłem nawet w połowie do jej poziomu chamstwa, a o zakłamaniu już nie wspomnę. Zarzucasz mi intelektualizację czyli też mnie obrażasz bo robisz to zamiast odpowiedzieć na moje argumenty i w ten sposób chcesz mnie zdeprecjonować. To atak ad personam na niskim poziomie.

Nie może być tak, że na forum gdzie ludzie mają sobie pomagać zarzucasz komuś brak dostępu do uczuć z powodu braku własnych argumentów. W wielu postach pokazałaś, że masz spory potencjał intelektualny, więc nie baw się w Loraine.

Twierdząc, że masz lepszy dostęp do moich własnych uczuć niż ja i bagatelizując chamstwo Loraine zaczynasz niebezpiecznie do niej równać. Nie idź tą drogą bo masz za duży potencjał żeby marnować go na takie wpisy.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

to co napisałes dotyczy Ciebie, większośc tego co piszesz jest projekcja i dotyczy Ciebie.

W tym momencie uciekasz od argumentacji w projekcję, którą próbujesz mi zarzucić. Co dotyczy mnie? Nie potrafisz wskazać konkretów, tylko odbijasz piłeczkę żeby utrzymać swoje projekcje. Niepotrzebnie to robisz bo ja Cię nie atakowałem. Nie baw się w Loraine.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

Obraziłes tu większość ludzi... wcześniej. Zyczenie komuś nowotworów nie jest Twoim pierwszym wystepem.

Jaką większość? Loraine obraziła mnie bardziej i zrobiła to pierwsza. Zasłużyła na coś gorszego np na raka. Nie obraziłem ale twardo pojechałem po BJZ w jednym poście dotyczącym obrażania polskości, ale on nie ma o to pretensji. To samo było  z Koncartem w wątku o niskim wzroście i kobietach. Nikogo więcej nie obraziłem, więc nie pisz, że większość, bo bawisz się w Loraine i konfabulujesz na mój temat.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

Nigdzie nie odpłynał...towidac  u niego cały czas. , przekraczanie granic, których nikt mu niestawiał. w jego poczuciu nie przekracza żadnych granic -  on ich  zwyczajnie nie ma.

Znów nie trafiłaś. Pisałem, że celowo przekraczam granicę odpowiadając Loraine bo ona znacznie przesadziła i do jej poziomu chamstwa nawet nie aspiruję. Jeszcze wymyśliłaś sobie, że nikt nie stawiał mi granic. Na konfabulowaniu daleko nie zajedziesz.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

Cieszy mnie jednak BJZ że jednak zareagowałes, jestes tu dłużej, i jestes facetem, i niestety brakowało Twojego głosu juz znacznie, znacznie wcześniej.

Tonący brzytwy się chwyta. BJZ nie przeczytał postów Loraine, na które tak zareagowałem. Teraz wkleiłem je w jednym wpisie więc zmieni zdanie.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

To dotyczy Ciebie, chcesz żeby inni wchodzili z Toba w dyskusje, przekraczas granice równiez dlatego. Odpisując Ci odpowiadam tak naprawde na twoje potrzeby, ale racje masz że powinno się takie osoby jak Ty ignorować.

Projekcja. Tobie odpowiadam bo widzę w Tobie potencjał. W innych wątkach wykazałaś się błyskotliwymi interpretacjami i radami, ale tutaj się zapętliłaś i utknęłaś w projekcjach. W dyskusji z Loraine widać, że w pewnym momencie odpuściłem bo widziałem, że nie ma co liczyć na merytoryczną dyskusję, a jedynie na manipulacje i wtedy zaczęła mnie prowokować, aż w końcu trafiła na czuły punkt i obraziła moich rodziców, a za to zawsze walę w gębę. W realu nigdy nie zrobiła tego żadna dziewczyna, ale ta pancerna bladź zrobiła to specjalnie żeby przekraczać kolejne granice. Ciekawe co Ty byś zrobiła.

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

Brak spójości, jest tym co zdradza ostatecznie socjopate. Kupi połowe osob tym co mówi. Ale ostatecznie wyjdzie afekt i brak spójnosci.

Wykazałem Ci brak spójności. Ty mi nie. Przyznajesz się do bycia socjopatką? Poza tym mylisz socjopatę z psychopatą. Psychopaci są całkowicie niespójni, a socjopaci potrafią tworzyć logicznie spójne idee, które jednak są zbrodnicze. Socjopaci są hiperlogiczni, a psychopaci racjonalizują na bieżąco co im wygodnie.

  

W dniu 21.07.2020 o 08:18, Gość Agu napisał:

 Lepszy byłby rak z przerzutami przez 100 żyć i ciągłe bycie opluwanym i wytykanym przez ludzi. 

(...)Nie chcę zemsty, brzydzę się zadawaniem cierpienia (...)

 Powinieneś zareagować na bieżąco. Chęć zemsty jest destrukcyjna dla Twojej psychiki

Tutaj wszystko jest spójne. Brzydzę się zadawaniem cierpienia i nie chcę zemsty, więc radzę BJZ żeby nie trzymał w sobie chęci zemsty. Mógł zareagować na bieżąco i to by było bronienie się. Rak z przerzutami byłby odpowiednią karą od Boga za to co robi Loraine, ale Bóg się nie mści, tylko zsyła nauczkę żeby osoba zrozumiała swój błąd. Tylko na siłę możesz doszukać się tutaj niespójności, ale nawet ciężko zgadnąć gdzie.

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...