Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Współzylam z chłopakiem w czasie dni płodnych, był to nasz pierwszy raz I zabezpieczalismy się tylko prezerwatywą. Było to dokładnie 3 dni przed owulacją, cykle mam bardzo regularne. Prezerwatywą nie pękła, wytrysk był na zewnątrz I jestem pewna że plemniki z samego wytrysku się do mnie nie dostały, bo oboje z chłopakiem nie dotykaliśmy go nawet dłońmi, nie znalazł się on również na prześcieradle. Miała jednka miejsce sytuacja, gdzie, dotknęłam preejakulatu chłopaka, miałam go na dłoniach przez jakieś 5 minut może 10, była to naprawdę niewielka ilość praktycznie to nie było. Chłopak dzień wcześniej miał wytrysk, ale potem się kąpał I oddawał mocz. Dłonią na której był preejakulat mogłam niechcący dotknąć gumki I rozsmarować nią żel, jednak nie jestem do końca pewna czy tej dłoni nie wytarłam I obawiam się zajścia w ciążę. Dziś planowo powinnam dostać miesiączki, nigdy przed miesiączką nie plamię I tak też jest teraz, jednak od 2 dni boli mnie brzuch jak przy miesiączce, A jej brak, nigdy mi się ona nie spóźniała. Bardzo się stresuje tym czy nie jestem w ciąży, A w ostatnim czasie miałam sporo stresu. Czy jest możliwość abym zaszła w ciąże? Okres się jeszcze nie spóźnia, ale bardzo się stresuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...