Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem chory psychicznie?


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poczucie rytmu

Mam 12 lat. Od kilku lat zmagam się z problemem z emocjami zachowaniem i myślami. Np. Jadę rowerem i postanowiłem się zatrzymać i zrobić tzw. "drift" i zostawiam czarny ślad to moje jak to nazwę myśli czy coś w głowie każą mi zrobić tego zdjęcie i zatrzeć ślad ręką lub butem nie po to żeby nie było tego widać tylko na pamiątkę czy coś w tym stylu lub np. automatyczny odświeżacz powietrza włączył się i jak to ja nazywam "psiuknoł" to moje myśli każą mi trzy razy po wąchać i jeszcze jeden przykład mój tata wyrzuł przez okno ciężarówki ogryzek po brzoskwini to moje myśli każą mi to samo co napisałem w przykładzie pierwszym.

Proszę o pomoc, czy muszę iść do psychologa? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Cześć, masz 12 lat więc się rozwijasz. Możesz zadzwonić na tel zaufania i tam porozmawiac z psychologiem o problemach które są dla ciebie czymś czego nie umiesz nazwać, a np. z rodzicami nie chcesz rozmawiać bo to jest dla ciebie krępujące. Tym bardziej jeżeli ten problem trwa już kilka lat. Telefony zaufania są w pierwszym wątku na Forum Psychologii. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość KAMA22-4

Do Gość Damian

Dlaczego nie porozmawiasz na te tematy z rodzicami, czy juz z nimi może rozmawiałeś? Jeszcze napewno mogą pomóc pracownicy szkoły, do ktorej chodzisz- psychplog, pedagog, który nie jest Twoim nauczycielem, ale może Ci poświęcić np. 40 min, jak sie do niego zapiszesz na wizyte. Ufam, ze mozesz to zrobic, tylko troche odwagi jest ci potrzebne. Więc trzymam za ciebie kxciuki, żebyś odważył sie na taką wizytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...