Skocz do zawartości
Forum

Co na słabe włosy i paznokcie - look up


Gość MajkaW

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie warto wybrać sobie jakąś dobrą odżywkę. U mnie sprawdza się odżywka 6w1 french od Eveline. Świetnie wygląda, nadaje ładny kolor paznokciom i rewelacyjnie je wzmacnia. Śmiało możecie zadbać o wygląd swoich paznokci i nie kosztuje to wiele.

Odnośnik do komentarza

W obu przypadkach należy zmienić swoją dietę, aby wzmocnić włosy i paznokcie od środka. Jeśli chodzi o paznokcie, polecam dodatkowo malować je odżywką 6w1 od marki Eveline. Dla mnie okazała się strzałem w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Gość kaja456

U mnie obgryzanie paznokci było spowodowane ich łamliwością. Odkąd zadbałam o ich wzmocnienie, problem obgryzania zniknął. Szczególnie polecam Ci zacząć stosować odżywkę Eveline 8w1 Total Action. Ma szybkie działanie, a kosztuje niewiele.

263155417-579597339998266-76027274682926

Odnośnik do komentarza
Gość karola4555

Oj ja ogryzałam paznokcie, więc non stop się one łamały, niestety. Odkąd zadbałam o ich wzmocnienie, problem obgryzania zniknął. Szczególnie polecam Ci zacząć stosować Eveline Med+ maskę na noc do paznokci. Ma szybkie działanie, a kosztuje niewiele.

Odnośnik do komentarza

Mogę się zdecydowanie zgodzić z opinią poprzednika i też uważam, że takimi suplementami które warto sprawdzić przy tego typu problemach jest Grinday Look Up, który wspomaga utrzymanie prawidłowej pigmentacji skóry i włosów, zapobiegać łupieżowi oraz eliminować go i chroni dość skutecznie przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Przy codziennym stosowaniu dość szybko można zauważyć niezłe efekty :)

Odnośnik do komentarza

Warto jak najbardziej sobie zajrzeć na ich stronę internetową, gdzie lepiej poznasz suplement Look Up które działają bardzo dobrze na głębokie warstwy skóry, poprawę struktury włosów, blasku i też wzmocnienia płytki paznokci. Dla mnie super, nic nie zmieniam 

Odnośnik do komentarza
Gość MariannaD

W takim razie jeśli już chcesz skutecznie zadbać o swój piękny wygląd i dobry stan w zakresie włosów, paznokci oraz skóry to jak najbardziej sprawdzi się look up, dlatego zajrzyj sobie w wolnym czasie na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html i sprawdź zakres działania i skuteczność dopasowania składu, mam nadzieję że pozytywnie się przekonacie ;)

Odnośnik do komentarza

Szukając przede wszystkim konkretnego wsparcia co do wyglądu, lepszego samopoczucia i jednocześnie skuteczność w działaniu to jak najbardziej look up naprawdę skutecznie pomaga, dlatego zajrzyj sobie w wolnym czasie na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html i sprawdź skład i zakres działania. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka

Odnośnik do komentarza
Szukając jakości suplementów diety z czystym wege składem to jak najbardziej polecam sprawdzić look up w którym tak jak piszą poprzedniczki jest wszystko co być powinno dla odbudowy struktury włosa, skóry i paznokci. Warto się przekonać i co najważniejsze zadbać o swój piękny wygląd na co dzień niezależnie od pory roku i co najważniejsze działając od środka!
Odnośnik do komentarza
Gość kami6544

Używacie jakiś odżywek do paznokci? Ja powiem szczerze, że przetestowałam ich naprawdę mnóstwo! Niestety część z nich się nie sprawdziła. Na szczęście trafiłam na jedną perełkę, jaką jest Eveline Diament.

Odnośnik do komentarza

Liczy się przede wszystkim naturalny skład i jeśli szukacie dobrej jakości suplementów diety z czystym wege składem to bardzo dobrym przykładem jest jak najbardziej look up w którym tak jak piszą poprzedniczki jest wszystko co być powinno dla odbudowy struktury włosa, skóry i paznokci działając na nie od środka. Warto zadziałać zawczasu niż z tym zwlekać. 

Odnośnik do komentarza

Również uważam, że takimi suplementami które warto sprawdzić aby zadbać o swój zdrowy i piękny wygląd to mogę polecić Grinday Look Up który chyba najszybciej i w najlepszej cenie kupicie w https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html który wspomaga utrzymanie prawidłowej pigmentacji skóry i włosów, zapobiegać łupieżowi oraz eliminuje go i chroni dość skutecznie przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Warto zadbać o systematyczną suplementację, będziecie zachwycone :)

Odnośnik do komentarza

Fajna opcja, no to może i ja sobie sprawdzę w takim razie bo ostatnio paznokcie znowu mi pękają, a włosy wypadają. Nie wiem co z tym zrobić, a najlepiej będzie działać od środka bo pomimo że zmieniam odżywki i szampony to nic nie daje odpowiedniego efektu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...