Skocz do zawartości
Forum

Co na słabe włosy i paznokcie - look up


Gość MajkaW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałabym zapytać Was co zrobić ze słabymi włosami i paznokciami, macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi i może któraś z Was stosuje suplement Look Up. Będę wdzięczna za podpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza

Zadnych specjalnych kremow do rak nigdy nie uzywalam ale mam jeden domowy przepis :kilka łyżek ciepłej oliwy z oliwek, kilka kropel witaminy E i A( mozna kupic w aptece w róznych postaciach, kapsułki - krople. Do tego dodajemy kilka kropel olejku z drzewa herbacianego- do kupienia w sklepach z prezentami, kadzidełkami i innymi rzeczami do aromoterapi:). Taką miksturkę nakładamy na dłonie, następnie włożyc w rękawiczki.

Jeśli nie trzymają Ci się standardowe lakiery, zerknij sobie na hybrydy. Malowanie hybrydami nie jest takie trudne, w sieci mozna znaleźć w dobrej cenie cale zestawy:

https://provocater.pl/pl/p/102-Rinsed-Pink-lakier-hybrydowy-Provocater-7ml/178

Provocater ma w promocji sporo świetnych odcieni na lato.  

600_600_productGfx_ee5aff126a237c86b119e

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej warto zwrócić uwagę na suplement Look Up, który świetnie działa na problemy związane ze słabymi i łamliwymi włosami, do tego odbudowuje płytkę paznokci. Jak znajdziesz chwilę to odwiedź https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html gdzie dowiesz się więcej co do naturalnego składu i efektów jakie za sobą niesie jego stosowanie :)

Odnośnik do komentarza

Kup sobie serum biotebala do paznokci i nie będziesz mieć takich dylematów. Proste stosowanie i niewielki wydatek, a efekty w zupełności zadowalające. Paznokcie są po nim dużo mocniejsze i nie ma kłopotów z pękaniem. Używam od dwóch tygodni i jestem mega zadowolona. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką wypowiedzi na temat Grinday i jestem przekonana, że warto pójść w tym kierunku jeśli szukacie skutecznego wsparcia dla swoich włosów oraz paznokci to Look Up działa świetnie i naprawdę pozwala skutecznie odbudować ich odpowiedni stan, pomimo że wcześniej były przez nas po prostu zaniedbane. 

Odnośnik do komentarza
Gość Urszulsa

Korzystam z Look Up już od pół roku kiedy koleżąnka mi poleciła jak skarżyłam się na słabne włosy i paznokcie. Sprawdziłam skład i naprawdę wyglądał dobrze, Zamówiłam i jestem pozytywnie zaskoczona, bo bardzo szybko efekty pojawiły się zadowalające. Cena nie wysoka i do tego krótki czas samej dostawy, polecam

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie przedstawiony suplement i zgodnie z rzeczywistością. Dobra cena, fajny skład i też wszystko dokładnie przedstawione odnośnie składników odżywczych. Na pewno w tym zakresie będzie w stanie Ci pomóc :)

Odnośnik do komentarza

Pazurki po serum Biotebala wyglądają bosko. Efekt nawilżenia jest lepszy, niż po codzinnym kremowaniu. Dla mnie naprawdę bardzo fajny produkt. Zdecydowanie polecam, warto wypróbować, szczególnie jeśli komuś zależy na długości paznokci. 

Odnośnik do komentarza

Nic nie zastąpi zdrowej diety. Ale oczywiście warto też się wspomagać dodatkami. Ja np stosuję odżywki do paznokci Eveline. Ostatnio głównie Bio Power i chyba najbardziej mi leży. Ma super skład, naturalny i jest wegańska. Poza tym jeśli chodzi o jej działanie to szybko widać efekty.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie dieta, do tego skrzyp i pokrzywa, ale jest też kilka dodatkowych wspierających substancji. No i tutaj akurat skład w przypadku grinday look up wygląda bardzo dobrze. Mam wszystko w jednej kapsułce, a włosy, skóra i paznokcie wyglądają dużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego jeżeli chodzi o zdrowy wygląd, lepsze samopoczucie i jednocześnie skuteczność w działaniu to jak najbardziej look up to dobry wybór, dlatego sprawdź zakres działania oraz skład, jak się przekonasz czysty wege skład. Do tego wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że warto najlepiej działać od środka dlatego codzienna suplementacja look up powinno pomóc tym bardziej jeżeli jednak temat mocnych włosów i paznokci wcześniej zaniedbałaś. Warto też pić codziennie dużo wody!

Odnośnik do komentarza

Osobiście mam bardzo dobre opinie na temat Grinday Look Up sama stosuję od dawna i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona możliwościami jakie jest w stanie zapewnić i jednocześnie skutecznie je obudować niezależnie też od pogody :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie jeżeli chodzi już o skuteczną poprawę wyglądu, lepszego samopoczucia i jednocześnie skuteczność w działaniu to jak najbardziej look up naprawdę skutecznie pomaga, dlatego zajrzyj sobie w wolnym czasie na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-look-up-skin-hair-nails.html i sprawdź zakres działania oraz skład, myślę że skutecznie pomoże!

Odnośnik do komentarza

W tym zakresie kluczowe są naturalne składniki i jeśli szukacie dobrej jakości suplementów diety z czystym wege składem to warto sprawdzić look up w którym tak jak piszą poprzedniczki jest wszystko co być powinno dla odbudowy włosa, skóry i paznokci. Z resztą myślę, że sama się już przekonasz po kilku tygodniach systematycznego przyjmowania. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...