Skocz do zawartości
Forum

Własny brat chciał mnie przeleciec, szok!


Gość Limonka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam brata ciotecznego, byliśmy skłóceni przez kilka lat i myślę że błędem było pogodzenie się z nim. Jestem w totalnym szoku. 

2 tygodnie temu było wesele jednej z kuzynek. On nie pije - chyba że łyk szampana więc był całkiem trzeźwy. 

Widzieliśmy się po raz pierwszy od 3 lat. Nocowalismy w pobliskim hotelu na jednym piętrze, pokoje były niedaleko chcieliśmy pogadać o wszystkim. I rozmawialiśmy o wielu sprawach aż doszliśmy do tematu związków. Powiedziałam mu ze jestem sama od 2 lat, zapytał czy nie brakuje mi seksu co już spowodwalo mały szok. Powiedziałam że trochę ale niezobowiazujaco nie sypiam - on tak zakręcił sytuacja że zaczęliśmy się przytulać a właściwie to on mnie. Zapalił świeczki, puścił muzykę i

.. Zasnęliśmy. Nad  ranem to samo  ale przytulał się mocniej. Wręcz czułam jak jego sprzęt wbija się w moje pośladki. Zaczął mnie całować po szyi, ramionach, łapać za ręce, bawić się włosami - wstałam zmieszana, usiadłam a on gladzi nogi, lapie za kolano aż w końcu bez ogródek zapytał czy chciałabym.. Seksu. Ja odmówiłam ale byłam w takim szoku że tylko powiedziałam żeby zszedł ze mnie, bo zablokował mi ręce.nie chciał. Ja się popłakałam i on wyszedł. Od tamtej pory nic 

Tak mi głupio. On nie widzi w tym nic złego. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Limonka napisał:

on tak zakręcił sytuacja że zaczęliśmy się przytulać a właściwie to on mnie. Zapalił świeczki, puścił muzykę i

.. Zasnęliśmy. Nad  ranem to samo  ale przytulał się mocniej.

Skąd ten szok, jeśli sama, na własne życzenie doprowadziłaś do takiej sytuacji?

Muzyka, świeczki, przytulanie, zasypianie w jednym łóżku...z rodzonym bratem pozwoliłabyś sobie na takie czułości? Przekroczyłaś granice pozwalając na aż tyle, więc nie dziw się, że on odebrał to jako zachętę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie i on i ona dziwni. Obydwoje bez wyjątku. Przytulanie jest dla mnie niedopuszczalne i oblesne. Mimo wszystko, nawet jeśli się stało to on nie powinien jej traktować jak obcej dziewczyny tylko jak swoją siostrę - zachęta może być w przypadku znajomych a nie rodziny! 

Odnośnik do komentarza

Na początku muszę wyjaśnić, że brat a brat cioteczny to jednak różnica. Toteż temat jest mylący.

Coś dużo ostatnio wątków o podtekstach seksualnych, pedofilskich, kazirodczych... zastanawiające  ?.

Jeśli więc to nie jest kolejny zmyślony wątek, to wytłumacz mi proszę kto mądry, rozsądny i logicznie myślący idzie spać w jednym łóżku z kuzynem? Ja bym nie położyła się spać nawet z dorosłym rodzonym bratem. Kto mądry, rozsądny i logicznie myślący rozmawia o intymnych sprawach z kuzynem/bratem ciotecznym (jak zwał tak zwał)?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

To prawda, na forum roi się od tego typu tematów. Jednak sięgnij dalej, w wyszukiwarce Google również jest sporo takich tematów nawet sprzed lat. To trochę przerażające, co może się dziać w rodzinie. Kiedyś czytałam o ukrytych związkach, ludzie mieli partnerów tylko na pokaz  bo tak wypadało - a kochali się mocno od młodości. I to było rodzone rodzeństwo. Tutaj jeszcze kuzynostwo ale dla mnie i tka to jest oblesne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mowijakjest

Dlaczego obleśne? Jak się rodzeństwo wzajemnie kocha to nie ma problemu, byle z rozsądkiem nie płodzili dziecka. Dla mnie każda miłość jest dozwolona, gdy świadoma i wzajemna. Niestety sporo ludzi ma problem jak widzi coś poza swoją wyobraźnią i wyuczonym schematem. Facet jak jest młodszy od kobiety z 8+ lat już krzywo patrzą, odwrotnie jest wręcz podziwiane, a co dopiero homo i inne pary, jedni by takich na stos rzucali nawet gdyby mogli.

A wątek dziwny, istotnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...