Skocz do zawartości
Forum

mocne bicie serca , osłabienie


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Od kilku miesięcy mam problemy zdrowotne a mianowicie , Mocne bicie serca nawet w spoczynku nie tyle  że szybkie ale mocne , Dużo szybciej się męcze niż kiedyś , nagłe osłabienia .

Ostatnio obudziłem się w nocy osłabiony i nie za dobrze mi się oddychało , gdy dotykałem twarzy lub np rąk , klatki piersiowej czułem takie dziwne uczucie jakby takiego zdrętwienia . 

Jakbym miał zemdleć . Po 30 minutach było troche lepiej lecz to często wraca i nie pozwala funkcjonować normalnie . Jestem ogólnie osłabiony i mam zaburzenia pracy serca , czasami czuję ucisk w klatce piersiowej  . 

Byłem u kardiologa ale Lekarz zrobił mi EKG i wyszło dobrze osłuchał i stwierdził że to nie problem serca , Byłem także zbadać tarczycę , mam niedoczynność ale hormony ft3 i ft4 są w normie i Lekarz powiedział mi że taka niedoczynność jest bezoobjawowa . Mam 17 lat i  nie mam pojęcia skąd nagle takie dolegliwości ?  

Może miał ktoś z państwa  takie objawy ? 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza

Hej!A czy robiles zwykla morfologie krwi?Rowniez niedobory zelaza I witaminy B12 daja takie objawy.Czasem zelazo jest w normie a niska ferrytyna.Ferrytyna to takie bialko ktore magazynuje zelazo w organizmie.Jesli jest za niska to znaczy ze w organizmie jest niedobor zelaza nawet jak sam poziom zelaza jest w normie.Sprawdz jeszcze glukoze i elekrtolity (sod,potas,magnez).Ja mialam podobnie I u mnie byla to wlasnie niska ferrytyna.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...