Skocz do zawartości
Forum

Wmawianie sobie chorób i nie tylko


Gość Niki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu ktoś kto ma podobne problemy?

 

Mam straszny problem z którym nie umiem sobie poradzić. Właściwie zaczęło się już dawno temu, kiedy uroiłam sobie, ze mogę być w ciąży, a tak naprawdę nie miałam do tego powodu. Miałam wszystkie objawy, a w tym spóźniał mi się okres, kiedy go dostałam dalej byłam niespokojna i sugerowałam, ze mogę być w ciąży. Problem zniknął, pojawił się za około 2 lata i ponownie przeszedł.  Zaczal się koronowirus ro zeswirowalam i wmowilam sobie ze do mam. Ciagle bolalo mnie gardło, a gdy wyszłam z tych mysli stało się znów coś. W pachwinie wyszła mi jakaś zmiana, która cały czas siedziała w mojej głowie jako coś groźnego. Byłam u dwóch chirurgów i żaden nie powiedział, ze to coś poważnego, ale problem nadal tkwił w mojej głowie. Kiedy myślałam, ze powoli z niego  wychodzę, za uchem pojawiła mi się opuchlizna z guzkiem. Opuchlizna zeszła, a guzek został jeszcze ale mało wyczuwalny. Morfologia i crp w normie, laryngolog kazał się tym nie przejmować skoro nie boli i się zmniejsza powoli, a ja nadal wmawiam coś sobie, wmawiam, ze mam jakiegoś raka/przeżuty. Wmowilam sobie ze boli mnie oko i słabo widzę z powodu tego za uchem  (wiem, ze wmowilam sobie z okiem poniewaz, kiedy powiedziałam sobie stop i ze już wymyslam to z okiem jest ok).  Na języku wyszła mi krostka to już wmowilam sobie ze mam raka jamy ustnej. Przez chwile ufam lekarzowi w to co powiedział i zaraz znów sobie wmawiam to samo. Ciagle macam sobie ciało, wyszukując nowych rzeczy i ciagle mam odruch dotykania się. Ostatnio znów wyczułam sobie zgrubienie w pachwinie. Ostatnio każdy pryszcz to coś niepokojącego. Czy ja naprawdę sobie duzo wmowilam? Nie mam przez to wszystko chęci do życia i coraz częściej dopadają mnie „ataki” gdzie myśle, ze jestem bardzo poważnie chora. Najbliżsi widza, ze ze mna jest coś nie tak, a ja nie umiem tego zwalczyć :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...