Skocz do zawartości
Forum

Pozamiatałam forum uff!


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Yonka1717 napisał:

 

Tymczasem nie mam już najmniejszego zamiaru tracić czasu na podobne akcje, zawsze ktoś może mnie zastąpić i nie liczę na to, że będzie to moderacja.

Nie trać czasu. Tak ktoś może zrobić to oczyszczenie ponownie tylko..Tylko czy ma to sens? Pytam tak długofalowo już. Zrobi się kolejny raz, potem następny i następny.. I co tak w kółko? ? Bo na to wygląda.

Moim zdaniem to rozwiązanie chwilowe póki nam się chce. Tu naprawdę powinna być moderacja. Ale nie ma. I to naprawdę nie jest nasza wina. 

Żadna nasza wina w tym że panuje tu bałagan. 

Tylko mi nie piszcie że "Przecież nikt nie napisał że to nasza wina."  

Chodzi mi o sens takiego czyszczenia forum przez nas. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Yonka1717 napisał:

Nie wiem ka-wa co Ci zagmatwało

2 godziny temu, Gość Loraine napisał:

X

Mnie to akurat nie za bardzo, bo ja z reguły nie otwieram nieaktualnych watków, tym bardziej, że o tym napisałaś. Ale ja jak zwykle myśląc o innych, uważam, że wiele osób niepotrzebnie je otwierało, a jak widać spam, to wiadomo... Zaburzało obraz rzeczywistości, może tak bym ujęła, choć to też może nie jest właściwe słowo. 

Nie mówiąc, że daremny trud. 

14 minut temu, laurette napisał:

Chodzi mi o sens takiego czyszczenia forum przez nas. 

Nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza

Założenie forum jest banalnie proste, a brak moderacji można wykorzystać na swoją korzyść. Niech automat codziennie spamuje tutaj reklamą nowego forum żeby przekierowywać stąd ludzi, którzy mają problemy. Jeśli to się rozkręci i będzie sporo wejść to można pogadać z adminami innych forów o barterze reklamowym. Tylko czy jesteście w stanie zaoferować realną pomoc, czy to będzie tylko wymądrzanie się i obwinianie ludzi o swoje projekcje?

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2020 o 17:43, Yonka1717 napisał:

A propo's naszej dyskusji n/t upierdliwych, użalających się, a w efekcie napastliwych użytkowników, a także bałaganu na tym forum, podam bieżący przykład. Znany nam tutaj niski nieszczęśnik, piszący pod różnymi nickami, postanowił swoje żale przenieść równolegle na NK. Jak zwykle z początku rozgorzała dyskusja, zdania były podobne, jak tutaj, jednak zdziwiło mnie, że poświęcono aż 14 stron dla gostka od którego wszelakie argumenty odbijają się, jak od ściany. 

On nie przyjmuje, tylko wydala ?. Kiedy jednak przeszedł na wyższy level swojej frustracji i zaczął atakować istniejący porządek świata, a pośrednio kobiety, wątek został zamknięty. Moderatorka uznała temat za wyczerpany i nierozwijający się. Takim oto sposobem zamknięto paszczękę frustratowi, a gdy znowu się tam pojawi pod innym nickiem, wyczają go natychmiast i dostanie bana.

Wracając  do pana który tam się rozwodził nt.swojego problemu to nie był tylko jeden wątek, ale miał założonych kilka. Dziewczyna już rok temu napisałam że do niej pisał na priv żeby mu się tłumaczyła dlaczego ma taką a nie inną opinię ale szybko się z nim uwinęli. W ogóle widzę że nie ma tam chamstwa i jest bardzo fajnie.  Jak ktos coś zaczyna fikać to jest krótko i konkretnie ? Fajnie miejsce. Dzięki Yonka ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, laurette napisał:

Zadna nasza wina w tym że panuje tu bałagan. 

 

Chodzi mi o sens takiego czyszczenia forum przez nas. 

 

Godzinę temu, laurette napisał:

A co inni na to?

...

No zadna nasza wina. Mi balagan odbiera  energie, tym bardziej jak nie mam wplywu zapanowania nad nim. Jak nie widze ladu, to nie widze sensu.

Zreszta  balagan tutaj i jakosc za tym idaca   wplywa tez czy ludzie (i jacy ludzie)  zakotwiczaja tu ostatecznie i czy zostaja dalej -  tworza to forum -  a w konsekwencji czy forum tetni, czyms madrym...i wywazonym.

W ostatnim czasie, porownojac do  marca, lutego... Forum merytorycznie upada i watki zglaszane no  tez  nie generalizujac ... Ale bywaja o wadze typu,: co to znaczyc wyjrzec przez okno ?, zamyslic sie, czy raczej szukac ujscia na zewnatrz...?

Oczywiscie nie wszystkie, ale roznica jest zasadnicza...

Niestety brak gospodarzenua, nie tylko wplywa na to ze ktos moze bezkarnie zyczyc komus  raka z przerzutamu (czujac sie calkiem ok stawiajac sie w roli Boga), ale tez na to czy jest to miejsce gdzie chca byc inni...

Ja niestety chyba  odpadam..szukam ujscia na zewnatrz ?

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Agu napisał:

Niestety brak gospodarzenua, nie tylko wplywa na to ze ktos moze bezkarnie zyczyc komus  raka z przerzutamu (czujac sie calkiem ok stawiajac sie w roli Boga), ale tez na to czy jest to miejsce gdzie chca byc inni...

Życzenie komuś raka jest stawianiem się w roli Boga? Czyli Bóg życzy ludziom raka, zamiast go wywoływać? Co to byłby za Bóg ? Moderacja zapobiegłaby mojej odpowiedzi jeszcze zanim wpadłbym na taki pomysł, bo Loraine dostałaby upomnienie, blokadę na 3 dni i że kolejny taki numer to bezpowrotny wylot. Ty też dostałabyś upomnienie za obrażanie Piotra i zarzucanie innym swoich wypartych intencji. Wróżenie z fusów to na forum dla wróżek i wiedźm, a nie tutaj gdzie zgłaszają się ludzie z problemami i proszą o pomoc. Najpierw ogarnij bałagan w swoim umyśle i zrób porządek z emocjami, a dopiero potem oczekuj porządku wokół siebie. Podobne przyciąga podobne. Sama trochę przyczyniasz się do tego bałaganu, a trochę pomagasz. Tyle piszesz o zbieraniu feedbacku, ale nie akceptujesz negatywnego na swój temat, nawet w przypadku drobnej krytyki. Najpierw miej pretensje do siebie, a potem ewentualnie do innych.

Odnośnik do komentarza

Nie bylo absolutnie zadnych powodow by Loraine miala dostac bana. Na bana zasluzyles ty.

Zyczenie komus raka i utrzymywanie tego postulata bedac w dobrym nastroju jeszcze to przekroczenie wszelkich granic... przyzwoitosci i taktu.

I te Twoje retoryczne wywody. I nudne i kupy sie nie trzymajace i zoraz czescie juz bez sensu.

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Agu napisał:

Nie bylo absolutnie zadnych powodow by Loraine miala dostac bana. Na bana zasluzyles ty.

Jasne, a Twoje mądrości to prawdy objawione, których nie musisz uzasadniać ?

Obrażanie, kłamanie i oczernianie to nic takiego, bo tylko bluzgi są złe?

48 minut temu, Gość Agu napisał:

Zyczenie komus raka i utrzymywanie tego postulata bedac w dobrym nastroju jeszcze to przekroczenie wszelkich granic... przyzwoitosci i taktu.

Bo Ty tak twierdzisz? Granice zostały przekroczone przez Loraine, więc w pierwszej kolejności powinnaś mieć do niej pretensje, a do mnie ewentualnie za to, że odpowiedziałem zniżając się do jej poziomu.

48 minut temu, Gość Agu napisał:

I te Twoje retoryczne wywody. I nudne i kupy sie nie trzymajace i zoraz czescie juz bez sensu.

Bo Ty tak twierdzisz? Czy to nie dlatego, że obaliłem Twoje odpowiedzi i nie potrafiłaś odpisać nic sensownego? Teraz projektujesz na mnie swoje wypierane braki. Boli Cię to, że w spójny sposób uzasadniłem swoje zdanie, a Ty nie?

Widzę, że nie przeczytałaś tego posta:

 

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Po co to zaprzeczenie? Cytaty mówią same za siebie, a Ty nadal mnie obrażając nie wystawiasz sobie teraz dobrego świadectwa. Przymykając oko na takie chamstwo stajesz się za nie współodpowiedzialna i udowadniasz, że masz ze sobą podobny problem jak psychopatka, której bronisz. W gruncie rzeczy od początku mojego pisania na forum pokazujesz podobne cechy, tylko w mniejszym nasileniu i potrafisz w niektórych tematach wyjść poza to bagno. Piotra też nie zaatakowałaś, prawda? ?

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Nadal mnie obrażasz. I zdecyduj się czy skupiam się na sobie czy na Loraine i Twoich wadach. Przeczysz sobie podobnie jak ona. Odnieś się do konkretnych cytatów albo wybiórczo do któregokolwiek z nich i spróbuj ją jakoś wytłumaczyć. Nie zrobisz tego bo dobrze wiesz, że to chamskie, obraźliwe ataki oparte na urojeniach i nadinterpretacjach, które są projekcjami własnych wypartych cech. Broniąc jej tak naprawdę bronisz własnych zaburzeń przed demaskacją, a ja jestem dla was zastępczym obiektem, na którym skupiacie swoją agresję i niespójne urojenia.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mario B. napisał:

Nadal mnie obrażasz. 

Hahahah ? obrazam i bije.

Jest taki przypadek w przyrodzie, Taki zuczek: rzuca sie na plecy i lezy, u Ciebie podobnie tylko  ze inni mieli by  jeszcze biec  ratunek i wzywac interwencje na sygnale 

18 minut temu, Gość Loraine napisał:

???

Smiem ze chcialas mnie psychopatycznie uwiesc ??

Odnośnik do komentarza

Bajkopisarz (Ale to juz poklosie cpania...)

Domagasz sie atencji ?. Nie moge Ci jej dac bo nie akceptuje Twoich konfabulacji  I  lekkocpunskiego ducha z jakim rzuciles na Loraine zyczenia nowotworow z przerzutami. Odrazajace.

 

BTw. Za niebawem bedziemy obchodzic okrogle rocznice  wiekopomnego wydarzenia, gdy stanales w obronie  Piotra???  ?!

 

 

(Nie pamietam tylko czy broniles jego, czy bioder jego dziewczyny...). Najlepiej zacutuj i powklejaj fragmenty jeszcze raz  - odswierzmy sobie jeszcze raz  wszyscy losy tych pamietnych wydarzen?

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Agu napisał:

(Nie pamietam tylko czy broniles jego, czy bioder jego dziewczyny...). Najlepiej zacutuj i powklejaj fragmenty jeszcze raz  - odswierzmy sobie jeszcze raz  wszyscy losy tych pamietnych wydarzen

 

*Oczywiscie jesli uznasz, ze kogos to jeszcze obchodzi

Odnośnik do komentarza

Agu, ja w sowim życiu duzo przezyłam, uratowano mi zycie. Są rzeczy i osoby którymi nie warto po prostu się przejmować. Trzeba być mądrzejszym, w pewnym momencie odpuścić i nie wdawać się w żadną polemikę. Widzisz że to bez sensu. Miłego dnia dla Wszystkich ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...