Skocz do zawartości
Forum

Pozamiatałam forum uff!


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Jakby raz dziennie Redakcja raczyła wejść na forum i  chociaż z grubsza na bieżąco posprzątać, to Ty byś nie musiała? Jest to jakiś sposób, choć wątpliwy ?

Dlaczego wątpliwy? Fakt, okazałam nadgorliwość, ale ten spam naprawdę mnie już irytował, jak nie chińszczyzna, to jakiś maniak filmowy. Nie mam zamiaru więcej tego robić, bo szkoda czasu. To forum od dawna żyje własnym życiem, nikt go nie kontroluje.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość balotelli napisał:

Dajcie sobie siana, przecież to jest forum dla wariatów.

Nie ma obowiązku wchodzić na forum, poza tym świadczy to o Tobie. 

Trzeba oddzielać ziarno od plew. 

Nie trzeba też udawadniać kto jest mądrzejszy i wdawać się w przepychanki. 

Wiele osób skorzystało z pomocy, więc jest sens pomagać, a nie pisać elaboratów o swojej racji. 

9 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Dlaczego wątpliwy? 

Tak jak napisałaś szkoda czasu i nerwów, wątki wyciągnięte też są niepotrzebne, czyli nie ma dużej różnicy, jak ktoś będzie chciał napisać w swoim wątku to go wyciągnie. 

 

9 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Wkurzyłaś się ? Jakby nie było, wiele watków się powtarza a moderacja chyba juz od dawna nie działa.

Na powtarzanie się wątków to nie ma rady, nikt oprócz nas tego nie będzie śledził, ale reszta leży... 

A tak miało być lepiej, było..., dla was się zmieniamy ?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Na powtarzanie się wątków to nie ma rady, nikt oprócz nas tego nie będzie śledził, ale reszta leży... 

A tak miało być lepiej, było..., dla was się zmieniamy ?

Tak, ale byłoby łatwiej gdyby ludzie pisali w tych samych wątkach zamiast zakładać nowe. No fakt, zmienili sie dla nas i ...zniknęli ?. Pzdr

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Ciekawe na jak długo wystarczy? 

Myślę, że niestety nie na długo. 

Ale to przecież co jakiś czas się powtarza. Dziwi mnie to że po tych przenosinach dalej jest właściwie to samo. Nie ma żadnej administracji, żadnego aktywnego moderatora itp.

Wczoraj widziałam że była zalogowana redakcja, oni zdaje się niczego złego tu nie widzą..

Reasumując, uważam że moderatorem forum powinna zostać osoba aktywnie uczestniczaca tu na forum i wypowiadająca się. Czyli któryś z użytkowników. Np. Ty Yonka ?

ale niekoniecznie. Bo może ktoś akurat ma takie ambicje? ?

straszne to że zamiast skupić się na wątkach nowych to trzeba je przebierać ze spamu.. Tak to ma dalej wyglądać?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, laurette napisał:

Reasumując, uważam że moderatorem forum powinna zostać osoba aktywnie uczestniczaca tu na forum i wypowiadająca się. Czyli któryś z użytkowników. Np. Ty Yonka ?

No dzięki za propozycję "awansu", ale nie, pozostanę skromną komentatorką ?, zresztą przebija mnie kilka innych osób.

4 godziny temu, laurette napisał:

straszne to że zamiast skupić się na wątkach nowych to trzeba je przebierać ze spamu.. Tak to ma dalej wyglądać?

Osobiście czekam teraz na karetę z dyni i kryształowe pantofelki, a w dalszej perspektywie może jakiś książę...? ...się rozmarzyłam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość balotelli napisał:

Ty i Javiolla pomożecie, ale są tu również stałe bywalczynie, które wdają się w przepychanki, próbują udowadniać własną rację i obrażają. Asertywność czasem polega na postawieniu się żeby nie dać wygrać złu, a właśnie takie małe sytuacje składają się na jakość codzienności.

Oj balotelli, jak łatwo oceniać innych, będąc bezkrytycznym wobec siebie. Ty nazywasz to asertywnością, a ja hipokryzją. Właśnie przeczytałam fragment Twojego postu w wątku o nieudanych randkach. Ja generalnie zgadzam się z Tobą w sporze z autorem tamtego wątku, ale co to ma być, jak nie udowadnianie swoich racji (zresztą to akurat nie jest niczym złym) i obrażanie?

Godzinę temu, Gość balotelli napisał:

Tak, to jest właśnie epidemia stulejarstwa i kryzys męskości, a dalszym efektem tego jest kryzys kobiecości.

.Nie wiem jak wyglądasz, ale samo czytanie tego co piszesz sprawiło, że nabrałem do Ciebie odruchowej pogardy.

Przykro, że Ci to piszę, ale te laski wyczuwały, że masz małego. Frajera rozpoznaje się po wzroku, wierze w głupie teorie, bronieniu tych teorii za wszelką cenę i to jedyne czego w ogóle w życiu bronili poza bramką na WF, na której stali bo nie potrafili grać w piłkę. Ten wątek to lanie wody i pseudointelektualne dysputy ludzi, którzy za przeproszeniem gófno wiedzą o życiu,

To tylko niewielkie wyjątki, bo nie czytałam wszystkiego, ale jeśli to, co napisałeś w tamtym wątku nie jest Twoim zdaniem obrażaniem autora, a także innych uczestników, to strach pomyśleć, jak zachowujesz się, gdy obrażasz?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość balotelli napisał:

Na tym drugim forum, które jest popularniejsze od tego i ma aktywnych moderatorów ciężej przebić się przez cenzurę

Mógłbyś napisać jakie to forum, też zdrowie/psychologia? 

14 minut temu, Yonka1717 napisał:

jak łatwo oceniać innych, będąc bezkrytycznym wobec siebie

Dokładnie, każdy ma też prawo do swoich poglądów i nie musimy się z nikim zgadzać.  Co do wymienionego wątku, jak ktoś chce z kimś rozmawiać, jego sprawa, dla jednych to nie ma sensu, dla innych ma, ale jak się zabiera głos, to trzeba ważyć słowa. 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, laurette napisał:

Wczoraj widziałam że była zalogowana redakcja, oni zdaje się niczego złego tu nie widzą..

Pewnie nie bo inaczej byłaby jakaś reakcja. A swoją drogą tak myślę że jeżeli redakcja była zalogowana to mogli te zgłoszenia zlikwidować żeby się z tym nie użerać bo pewnie im się nie chce, i tyle.

5 godzin temu, laurette napisał:

Reasumując, uważam że moderatorem forum powinna zostać osoba aktywnie uczestniczaca tu na forum i wypowiadająca się. Czyli któryś z użytkowników. Np. Ty Yonka ?

Yonka by zaczęła rozstawiac równo po kątach wszystkich ?.Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Loraine napisał:

Yonka by zaczęła rozstawiac równo po kątach wszystkich ?.Pzdr.

Nie wiem, czy dziękować za uznanie, czy co....? ?

Podczytuję pewne naprawdę fajne forum. Fajne, bo na poziomie, a na poziomie dlatego, że tam moderacja czuwa i jest bardzo aktywna, dlatego udzielają się tam osoby mądre. Nie chcę tutaj urazić wielu osób, bo wiele rad nawet tutaj jest mądrych i empatycznych. Wiem, że moje nie zawsze są empatyczne, ale niestety mam tak, że głupota ludzka działa na mnie czasami jak płachta na byka, więc bywam złośliwa...ale staram się ogarnąć. ?

Powracając do tamtego forum; tam moderacja przede wszystkim pilnuje przestrzegania regulaminu, natychmiast upomina użytkowników, gdy łamią zasady usuwa wulgaryzmy i daje bana, jeśli ktoś nie reaguje na upomnienia. Przerywa zbyt emocjonalną wymianę zdań i osobiste wycieczki, a szczególnie gdy jest to off top, a przede wszystkim ze skutecznością psa tropiącego wychwytuje trolli, zamyka ich wątki i wyrzuca z forum tych, którzy piszą różne dziwne historie pod różnymi nickami. Szybko są namierzani.

Na tamtym forum idiotyczne wątki prymitywnych ludzi szybko umierają śmiercią naturalną, bo niewielu użytkownikom chce się poświęcać więcej czasu komuś, do kogo nic nie dociera, kto nie nawiązuje kontaktu, tylko w kółko plecie o swojej krzywdzie nie zadając sobie nawet trudu by zdobyć się na jakąkolwiek refleksję.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Yonka1717 napisał:

Nie wiem, czy dziękować za uznanie, czy co....? ?

Podczytuję pewne naprawdę fajne forum. Fajne, bo na poziomie, a na poziomie dlatego, że tam moderacja czuwa i jest bardzo aktywna, dlatego udzielają się tam osoby mądre. Nie chcę tutaj urazić wielu osób, bo wiele rad nawet tutaj jest mądrych i empatycznych. Wiem, że moje nie zawsze są empatyczne, ale niestety mam tak, że głupota ludzka działa na mnie czasami jak płachta na byka, więc bywam złośliwa...ale staram się ogarnąć. ?

Powracając do tamtego forum; tam moderacja przede wszystkim pilnuje przestrzegania regulaminu, natychmiast upomina użytkowników, gdy łamią zasady usuwa wulgaryzmy i daje bana, jeśli ktoś nie reaguje na upomnienia. Przerywa zbyt emocjonalną wymianę zdań i osobiste wycieczki, a szczególnie gdy jest to off top, a przede wszystkim ze skutecznością psa tropiącego wychwytuje trolli, zamyka ich wątki i wyrzuca z forum tych, którzy piszą różne dziwne historie pod różnymi nickami. Szybko są namierzani.

Na tamtym forum idiotyczne wątki prymitywnych ludzi szybko umierają śmiercią naturalną, bo niewielu użytkownikom chce się poświęcać więcej czasu komuś, do kogo nic nie dociera, kto nie nawiązuje kontaktu, tylko w kółko plecie o swojej krzywdzie nie zadając sobie nawet trudu by zdobyć się na jakąkolwiek refleksję.

Dziękować i pokłony bić ??
Właśnie taka moderacja przydałaby się tutaj na forum i generalnie z tego co widziałam na innych forach ABCZdrowie.
Pzdr.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość balotelli napisał:

Nazwałem rzeczy po imieniu. Każda niewygodna prawda na czyjś temat to obrażanie? Odszukaj wątek, o którym napisałem i tam dostrzeżesz różnicę między twardymi słowami i krytyką, a obrażaniem i oszczerstwami. Czy czasem nie przesadzasz z tą polityczną poprawnością?

Sposób w jaki to robisz jest karygodny. Tak, to jest obrażanie adwersarza. Co z tego, że generalnie zgadzam się z Twoim zdaniem ( wątek o randkach), jeśli Twój arogancki, wulgarny i poniżający autora styl mnie mierzi? Obraziłeś nie tylko autora, bo stwierdziłeś, że ci, którzy myślą inaczej niż Ty "gófno wiedzą o życiu"Nie mieszaj do tego poprawności politycznej, bo ma ona niewiele wspólnego z elementarnym brakiem kultury.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Loraine napisał:

 

41 minut temu, Gość balotelli napisał:

Każda niewygodna prawda na czyjś temat to obrażanie? Odszukaj wątek, o którym napisałem i tam dostrzeżesz różnicę między twardymi słowami i krytyką, a obrażaniem i oszczerstwami. 

Można napisać to samo ale innym językiem, też uważam, że czasem powinieneś ugryźć się w język lub policzyć do 10-ciu... 

A wiesz chyba, że jak więcej osób mówi , że jesteś pijany, to coś jest na rzeczy. 

Ja nie czytałam tego wątku o którym wspominasz, nie dało się... 

21 minut temu, Gość Loraine napisał:

Właśnie taka moderacja przydałaby się tutaj na forum i generalnie z tego co widziałam na innych forach ABCZdrowie.

Moderacja jest na innych forach abc zdrowie!? O czym mówisz? 

30 minut temu, Yonka1717 napisał:

Podczytuję pewne naprawdę fajne forum. Fajne, bo na poziomie, a na poziomie dlatego, że tam moderacja czuwa i jest bardzo aktywna, dlatego udzielają się tam osoby mądre. 

Możesz napisać o jakie forum chodzi? 

Ja kiedyś patrzyłam, to nic sensownego nie znalazłam. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość ka-wa napisał:

Moderacja jest na innych forach abc zdrowie!? O czym mówisz? 

Forum Seks to pierwszy z brzegu. Tam moderacji nigdy chyba nie było. Być może teraz coś się zmieniło. Raz na poczatku roku jak zaczęłam tutaj pisać tam weszłam i stwierdziłam że to jakaś pomyłka. Na forum Zdrowie być może jest i nie wiem ale też chyba na Ginekologii. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Loraine napisał:

Forum Seks to pierwszy z brzegu. Tam moderacji nigdy chyba nie było. Być może teraz coś się zmieniło. Raz na poczatku roku jak zaczęłam tutaj pisać tam weszłam i stwierdziłam że to jakaś pomyłka. Na forum Zdrowie być może jest i nie wiem ale też chyba na Ginekologii. Pzdr.

Zaglądam co jakiś czas na ginekologię i poza tym że wrzucają masowo pytania od zainteresowanych jak leci, to tam żadnego nadzoru nie ma... Przynajmniej ja nie zauważyłam.  A przydałoby się tam,oj przydało. Bo jest tyle wątków w tym samym temacie że szok. Czasem trzeba odpowiadać na TO SAMO po X razy..

Dla mnie to jest jakaś masakra zeby na takich forum wielotematowym nie było żadnego moderatora...  Co chwila pojawia się mnóstwo spamu itd. i to nie znika magicznie za dzień czy dwa.

Tak jak pisałam wczesniej to się powtórze - ta zmiana to na gorsze jest. Niczego pozytywnego -poza działajaca poczta - tutaj nie zuwazyłam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość balotelli napisał:

Nie napisałem, że każdy kto myśli inaczej niż ja nie ma pojęciu o życiu, tylko że nie mają go tacy stulejarze jak on, a samo emitowanie stulejarskich postów w internet to obrażanie inteligencji wszystkich, którzy to przeczytali.

No tak i co poeta miał na myśli???

Napisałeś dokładnie tak:

2 godziny temu, Yonka1717 napisał:

Ten wątek to lanie wody i pseudointelektualne dysputy ludzi, którzy za przeproszeniem gófno wiedzą o życiu,

W tej dyspucie, wzięło udział wielu ludzi, jak słusznie zauważyłeś, także Ty i ja, nie tylko autor, czy inni "stulejarze", jak ich słodko określasz. "Lanie wody" mnie nie uraża, a nawet spływa po mnie (jak to woda), bo wiele wątków tutaj, to lanie wody. Każdy, kto chce może sobie popodlewać. Jednakże wrzucanie wszystkich uczestników danej dyskusji do jednego worka i zarzucanie im, że g****o wiedzą o życiu jest arogancją. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Loraine napisał:

Yonka by zaczęła rozstawiac równo po kątach wszystkich ?.Pzdr.

No ale w pewnym sensie przeciez taka jest rola moderatora. Ma czuwać nad treścia, czystościa i  trzymac w jakis ryzach fora. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Chciałam tylko dodać taką informację...

Moderator tegoż forum - "wakanka" była ostatnio wczoraj o 15:40    ? Taka informacje moze pozyskać z jej profilu ? 

  •  
  • OSTATNIA WIZYTA

    Wczoraj o 15:40

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, laurette napisał:
13 minut temu, laurette napisał:

 

 

27 minut temu, Gość Loraine napisał:
13 minut temu, laurette napisał:

Zaglądam co jakiś czas na ginekologię i poza tym że wrzucają masowo pytania od zainteresowanych jak leci, to tam żadnego nadzoru nie ma... Przynajmniej ja nie zauważyłam.  A przydałoby się tam,oj przydało. Bo jest tyle wątków w tym samym temacie że szok. Czasem trzeba odpowiadać na TO SAMO po X razy..

Z tego jest kasa, a to tu się najbardziej liczy. 

 

39 minut temu, Gość Loraine napisał:

Forum Seks to pierwszy z brzegu. Tam moderacji nigdy chyba nie było. Być może teraz coś się zmieniło. Raz na poczatku roku jak zaczęłam tutaj pisać tam weszłam i stwierdziłam że to jakaś pomyłka. Na forum Zdrowie być może jest i nie wiem ale też chyba na Ginekologii. Pzdr.

Ja zrozumiałam, że jest moderacja na tutaj na innych forach, nie ma teraz żadnej, tylko okazjonalnie spam jest usuwany.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, laurette napisał:

Chciałam tylko dodać taką informację...

Moderator tegoż forum - "wakanka" była ostatnio wczoraj o 15:40    ? Taka informacje moze pozyskać z jej profilu ? 

  •  
  • OSTATNIA WIZYTA

    Wczoraj o 15:40

A spam na Psychologii został, Yonka zamiotła, to go nie było widać?

Ale też kiedyś zwróciłam uwagę, że był ktoś z redakcji na forum i spam nie został usunięty. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, laurette napisał:

Chciałam tylko dodać taką informację...

Moderator tegoż forum - "wakanka" była ostatnio wczoraj o 15:40    ? Taka informacje moze pozyskać z jej profilu ? 

  •  
  • OSTATNIA WIZYTA

    Wczoraj o 15:40

Osoby zarejestrowane pewnie widzą takie informacje. Ktoś tam jest ale w zasadzie nie reaguje.

9 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Ja zrozumiałam, że jest moderacja na tutaj na innych forach, nie ma teraz żadnej, tylko okazjonalnie spam jest usuwany.

Fakt, bardzo okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...