Skocz do zawartości
Forum

Niskie libido, problem z potencją?


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Piszę tutaj ponieważ od jakiegoś czasu jestem daną sytuacją niezwykle sfrustrowany. Zacznę od początku. Mam 25 lat i pracuję jako barman czyli również w nocnych godzinach. Jeszcze niecały rok temu i wcześniej nie miałem, żadnego problemu podczas uprawiania seksu. Mogłem to robić cały czas i wszystko było w porządku. Nawet uwzględniając mój niezdrowy tryb życia czyli częsty alkohol, niewysypianie się, niezdrowe jedzenie itp. Przyznaję, że większość znajomości było chwilowych i przelotnych bez jakiegoś zaangażowania emocjonalnego. Teraz pojawiły się schody ponieważ od pewnego czasu kręcę z dziewczyną, która oczywiście bardzo pociąga mnie fizycznie ale nie tylko. Dobrze mi się z nią spędza czas robiąc cokolwiek, rozmawia i ogólnie chciałbym, żeby było coś więcej z tego. Problem w tym, że było kilka sytuacji w, których gdy nagle do czegoś dochodziło i mój penis był już w wzwodzie to po chwili opadał i nic już się nie dało zrobić mimo, że w myślach dalej byłem podniecony. Chciałbym wiedzieć czym to może być spowodowane i jak to naprawić? To, żeby ograniczać alkohol, wysypiać się, lepiej się odżywiać i uprawiać więcej sportu to wiem. Ale co jeszcze? Zmienić jakoś swoje nastawienie? Obawiam się, że to też siedzi w głowie ponieważ z tamtymi dziewczynami mi nie zależało i wychodziło a tutaj z kolei chcę wypaść jak najlpeiej i zadręczam sie tym, że nie wyszło kolejny raz oraz tym, że nie mogę dopuścić do jeszcze jednej porażki. Jesli chodzi o dietę to co polecacie? Są może na to jakieś leki lub suplementy? Czy więcej snu, sportu i lepsza dieta oraz mniej alkoholu wystarczy czy można zrobić coś jeszcze by jak najszybciej wrócić do formy i naprawić tą sytuację?

Pozdrawiam i dziękuję za konstruktywne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...