Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie 1 tabletki antykoncepcyjnej


Gość Martyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna

Witam, zapomniałam wziąć 1 tabletki z nowego blistra po 7 dniowej przerwie ( powinnam wziąć w środę). W czwartek uprawiałam seks z prezerwatywą, w ktorej doszło do erekcji, następnie została ona zmienieniona i kochaliśmy się dalej, tym razem juz bez erekcji w prezerwatywie. Okolo północy przypomniało mi się o zaległej tabletce, w konsekwencji wzięłam zaległą ze środy oraz czwartkową. Jakie jest ryzyko ciąży? Czy owulacja mogła się już „uruchomić”? Biorę tabletki vibin mini.

Odnośnik do komentarza

tabletki trzeba brać regularnie, inaczej nie masz pewności ochrony. Ja biorę pigułki i już od lat zawsze sprawdzam sobie czy przypadkiem coś się nie dzieje i czy owulacja nie wróciła, takie to proste a zaoszczędzi niespodzianki, ja używam komputera owulacyjnego bo dokładnie określa co i jak 

Odnośnik do komentarza

Hej. Niestety w drugim tygodniu blistra zapomniałam 2 tabletek anty pod rząd. Była to 10 i 11 tabletka. 
Rano, w dniu, gdy powinnam wziąć 10 tabletkę, doszło do stosunku z wytryskiem.

Dwa dni po zapomnianych tabletkach dostałam plamienia. Które trwa do dziś, czyli 4 dni.

Czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia? 
Moj ginekolog poradził mi tylko żebym wzięła tabletkę 72h po..Jednak gdy wysłał mi odpowiedz to już było za późno.

 Nie boje się ciąży, ale chciałabym ją planować..Niestety praca i stres wpłynęły na zapomnienie tabletek. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...