Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...a

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...a

Witam Zamierzam odstawić tabletki antykoncepcyjne, brałam je rok, zaczęłam w wieku 16 lat. Chciałabym się dowiedzieć jakie będą skutki cielesne odstawienia tabletek. Podczas ich zażywania znacznie urosły mi biodra a talia stała się bardzo wyraźna (wcześniej nie miałam nic). Do tego moj biust urusł, na moje oko jeden/dwa rozmiary (nie musiałam zmieniać rozmiarów staników, bo zawsze miałam średnie piersi, obecnie mam C/może nawet czasem D). Czy możliwe jest to, że wszystko to stracę przez odstawienie hormonów? Podobno maja one bardzo mała dawkę. Czy możliwe jest tez to, że hormony „przyspieszyły” moje dojrzewanie? Oprócz tego przes tabletkami antykoncepcyjnymi byłam ma kuracji izotekiem, zdaje sobie sprawę, że przez burze hormonów wywołaną odstawieniem na mojej twarzy pojawi się trądzik, czy mimo to kuracja izotekiem nadal będzie miała swoje rezultaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Koleżance też urosły piersi podczas brania pigułek, a jak odstawiła, to zmalały do dawnego rozmiaru. Ale tu są dalekosiężne skutki uboczne, to jest pikuś. Najlepiej zabezpieczać się mechanicznie, polecam diafragmę dopochwową Caya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...