Skocz do zawartości
Forum

Gość k...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zamierzam odstawić tabletki antykoncepcyjne, brałam je rok, zaczęłam w wieku 16 lat. Chciałabym się dowiedzieć jakie będą skutki cielesne odstawienia tabletek. Podczas ich zażywania znacznie urosły mi biodra a talia stała się bardzo wyraźna (wcześniej nie miałam nic). Do tego moj biust urusł, na moje oko jeden/dwa rozmiary (nie musiałam zmieniać rozmiarów staników, bo zawsze miałam średnie piersi, obecnie mam C/może nawet czasem D). Czy możliwe jest to, że wszystko to stracę przez odstawienie hormonów? Podobno maja one bardzo mała dawkę. Czy możliwe jest tez to, że hormony „przyspieszyły” moje dojrzewanie? Oprócz tego przes tabletkami antykoncepcyjnymi byłam ma kuracji izotekiem, zdaje sobie sprawę, że przez burze hormonów wywołaną odstawieniem na mojej twarzy pojawi się trądzik, czy mimo to kuracja izotekiem nadal będzie miała swoje rezultaty?

Odnośnik do komentarza

Koleżance też urosły piersi podczas brania pigułek, a jak odstawiła, to zmalały do dawnego rozmiaru. Ale tu są dalekosiężne skutki uboczne, to jest pikuś. Najlepiej zabezpieczać się mechanicznie, polecam diafragmę dopochwową Caya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...