Skocz do zawartości
Forum

Jak wyjąć przedmiot z pochwy


Gość Jadwiga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jadwiga

Proszę o pomoc nie mogę wyjąć córce przedmiotu z pochwy którym się masturbowała.Jest to smoczek od dziecięcej butelki,wewnątrz wypchała go chusteczką do nosa żeby był twardy.Utkwił w pochwie głęboko,próbowałam go złapać dwoma palcami,czuję go ale nie mogę złapać,próbowałam na leżąco i jak ukucnęła i nie mogę wyjąć.Córka ma ciasną pochwę bo jest dziewicą,ma błonę to dodatkowo utrudnia sprawę.Nie pozwoliłam jej siadać z tym żeby głębiej nie wszedł,poza tym bardzo ją boli jak próbuje usiąść.Niewiem co robić czy pogotowie wezwać bo jazda do ginekologa jest niemożliwa.Tylko czy mnie nie wyśmieją na pogotowiu i czy mają narzędzia żeby to usunąć?Córka ma 23 lata i boi się wizyty u ginekologa bo kiedyś została bardzo boleśnie zbadana dopochwowo.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Jadwiga napisał:

Proszę o pomoc nie mogę wyjąć córce przedmiotu z pochwy którym się masturbowała.Jest to smoczek od dziecięcej butelki,wewnątrz wypchała go chusteczką do nosa żeby był twardy.Utkwił w pochwie głęboko,próbowałam go złapać dwoma palcami,czuję go ale nie mogę złapać,próbowałam na leżąco i jak ukucnęła i nie mogę wyjąć.Córka ma ciasną pochwę bo jest dziewicą,ma błonę to dodatkowo utrudnia sprawę.Nie pozwoliłam jej siadać z tym żeby głębiej nie wszedł,poza tym bardzo ją boli jak próbuje usiąść.Niewiem co robić czy pogotowie wezwać bo jazda do ginekologa jest niemożliwa.Tylko czy mnie nie wyśmieją na pogotowiu i czy mają narzędzia żeby to usunąć?Córka ma 23 lata i boi się wizyty u ginekologa bo kiedyś została bardzo boleśnie zbadana dopochwowo.

Ludzie to jednak mają pomysły... Heh. 

Kiedyś w gimnazjum babka na wdż-ecie radziła nam, co zrobić jak nam się urwie sznurek od tamponu i tampon zostanie w środku. Nie wiem czy ta metoda zadziała, bo nigdy nie miałam podobnego problemu, ale proszę spróbować tak:

niech dziewczyna kucnie jak do sikania i zacznie przeć, tak jakby chciała urodzić, to coś, co sobie tam wsadziła. Może wyjdzie, albo się wysunie na tyle, że będzie można to złapać w palce i wyciągnąć. Tylko popróbujcie tego przez 20 minut, nie poddawajcie się za szybko.

Nie wiem na ile Wam obu zależy na zachowaniu błony dziewiczej, ale najlepiej gdyby zostawić wyciągnięcie tego czegoś lekarzowi... Jeżeli jednak jesteście zdeterminowane żeby same się tym zająć, to spróbujcie metody, którą opisałam. 

Jak nie wyjdzie, to szybko dzwońcie na pogotowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ludowa Pani

Nie może Pani wyjać przedmiotu bo córka napewno zaciska mięśnie pochwy ze strachu i wstydu.Najlepiej dać jej chwilę spokoju,niech poleży chwilę i spróbuje się rozluźnić,może się pomasować delikatnie w miejscach intymnych ale tylko z wierzchu.Jak się rozluźni to niech ukucnie i niech Pani spróbuje włożyć jej 2 palce i złapać ten przedmiot,jeśli jest dziewicą może być to utrudnione-mogą jej nie wejść dwa palce,może ją boleć.Najlepiej wezwać prywatnego ginekologa do domu,założy dziewczynie wziernik i usunie przedmiot szczypcami.Niema się czego bać, troszkę ją zaboli ale będzie Pani miała pewność że wszystko jest usunięte.Na przyszłość radzę córce kupić małe dildo i żel nawilżający,a przede wszystkim porozmawiać z nią o masturbacji jak ma to robić żeby ją nie bolało i żeby sobie nie szkodziła.W przypadku dużej bolesności podczas stymulacji radzę pomyśleć o defloracji-albo u ginekologa,albo w warunkach domowych(może to Pani zrobić np. dwoma palcami lub nieco grubszym dildem).Po zabiegu obowiązkowe podmycie się i zaprzestanie masturbacji aż do wygojenia.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Jadwiga

Rodzice rozmawiajcie ze swoimi dziećmi o masturbacji żeby nie skończyło się tak jak u nas.Przyjechało pogotowie z internistą,nie mieli sprzętu ginekologicznego,lekarz kazał podać łyżeczkę!!!którą po odkażeniu wprowadził córce do pochwy,tylcem oczywiście.Nacisnął wejście do pochwy od strony odbytu  i dwoma palcami próbował uchwycić smoczek.Córka krzyczała z bólu,wyrywała się,w końcu zawieźli ją na wózku na  sor ginekologiczny,tam założono jej wziernik i lekarka wyjęła przedmiot.Okazało się że córka dostała nadkażenia pochwy,zrobiono jej płukankę wstrzykując do pochwy duży irygator płynu,po tym ma okropne pieczenie,błona dziewicza jest lekko naderwana przez lekarza z pogotowia.Jeszcze przez 3 dni ma przychodzić pielęgniarka do domu robić jej irygacje.Córka przeżyła tyle wstydu i bólu że boi się teraz nawet dotknąć swoich miejsc intymnych,chyba da sobie spokój z masturbacją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...