Skocz do zawartości
Forum

Gość g...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam okres miałam 28 maja w czerwcu powinna wypadać 25moze 28.czerwca nie nadeszła ale z nocy 1 na 2 lipca po dość intensywnym stosunku z wutryskiem we mnie dostałam pierwsze planienie po podtarciu różowe na papierze po chwili kawa z mlekiem ala brąz jasny a potem zaczęło się mocne silne krwawienie jakby krwotok wody z krwią z elementami tkanki mini wątróbka czu też Skrzepamisą przy tym bóle menstruacyjne macicy lekkie znośne ale wyczuwalne... Dodam iż 12 czerwca odbyłam stosunku przerwana bez zabezpieczenia. W dniu 18 czerwca miałam silny ból tak mocny że musiałam się położyć po 15 minutach ustalono może owulacji opóźniona nie wiem... Po tym właśnie stosunku jak nigdy ta opoNiona sytuacja z okresem a po stosunku 1 lipca o 2 w nich zaczęło się to krwawienie bezpośrednio po stosunku... Nigdy nie miałam. Opóźnień w okresie nawet po porodach no. Może czasem dwa dni zastanawiam się czy stosunek mógł wywołać okres spóźniony czy może doszło jednak do po robienia czy może inne powody lekarza miałam wyznaczonego na 2 lipca właśnie ale krwawienie nastało i przylozylam. Dodam że mierze temp w pochwie i przekracza 37i5 lub 37i2 czy podczas okresu nie powinna spaść znacząco? Proszę o jaka kolwiek odpowiedź dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...