Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Mała_Marta

Spacerówka Euro-Cart model volt pro

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo taniej 😄 za symboliczną stówkę. No ale nie o to chodzi, żeby było taniej, a żeby było dobrze 😉 Nie chce się potem z wózkiem męczyć. Chyba wezmę tą bo ma duży koszyk na spodzie, a to na bank się przyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki w takim razie chyba kupie ten wózek. Trochę sie wahałam, ale cena kusząca i wózek ładny. Chciałabym żeby był pakowny, a wiem że ten jest. I wygląda na solidny i stabilny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że każdy wózek ma swoje wady i zalety, bo każda mama oczekuje od wózka czegoś innego. jedna chce mały składany do auta bo jest mobilna, inna twarde kółka bo mieszka na wsi, jeszcze innej zalezy na wyglądzie itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hej hej

Brałabym taniej. Dobry wózek, nie będziesz żałować. Znam tę firmę i jakość oceniam dobrze. więc jeśli wygląd pasuje to nie ma nad czym się zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneczka

widziałam tę spacerówkę, i nie przypadła mi do gustu. lepszy byłby by colosus caretero, bardziej stabilny się wydaje a jak wiadomo bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewicka

a ja wrecz przeciwnie zakochalam sie w volt pro od pierwszego wejrzenia. bo fajny wygląd to nie wszystko co ten wózek jest w stanie zaoferować. leciutki, z mocnymi kołami, niezłą amortyzacją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnoście wózka euro cart volt pro. Niby jestem zadowolona z wózka, jednak strasznie szybko się brudzi. I moje pytanie : czy Budka i materiał z kosza zdejmuje się do prania? Niestety nie jestem w stanie teraz tego sprawdzić a strasznie mnie to męczy. Budka od deszczu ma już plamy, kilka kropel i wózek ma zacieki, wygląda jak zaniedbany 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie warto jest zainwestować Euro-Cart Spin. Jest lekki zgrabny i składa się w małą kostkę. Dzięki temu świetnie nadaje się nie tylko na codzienne spacerki, ale też w dłuższe podróże czy nawet jako lot samolotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zocha

Ten wózek jest dla mnie strzałem w dziesiątkę! Może i jest odrobinkę duży, ale coś za coś - solidny, dobry na każdy teren i przede wszystkim bezpieczny! Bez wątpienia warto go kupić tym bardziej, że jest w tak dobrej cenie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja555

A ja wybrałam nieco mniejszych rozmiarów Euro-Cart Flex. Jest naprawdę ekstra - dobrze radzi sobie wszędzie, łatwo się składa i jest wygodny w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GoGa

Ero-Cart Volt Pro jest bardzo masywny, ale takiego wózka też szukałam więc jestem bardzo zadowolona. Radzi sobie na każdym terenie - żadna dziura mu nie straszna, więc nawet na hardcoreowych terenach jest super 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...