Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miesiączkuje co 27/29 dni , obfite na początku bolesne. Wyczuwalne tydzień przed - napięcie przedmiesiaczkowe. Mam stwierdzony torbiel na jajniku. Staram się z mężem od 3 lat o wspólne dziecko ,mam jedno dziecko z poprzedniego związku. Dojdę do meritum. Ten cykl miesiaczkowe jest dla mnie zagadka . Od 16 dc zauważyłam śluz bialy , mało lepki ,bezzapachowy , bez swedzenia zero objawów po prostu jest , raz mniej raz więcej.uczucie wilgoci gdzie zawsze mam suchosc nawet przed miesiaczka tym razem tak nie jest. Do miesiaczki 4 dni a jej nie wyczuwam. Nasze przytulanki z mężem odbyły się 6 dnia cyklu (2 dni koncowki okresu) później 7,10,11,13,15,17,18 , dzień owu przepadała na 14dc (13 dnia cyklu przytulas rano i wieczorem). Dziś 24 dc test negatywny czułość 10 mul. Dodam,że ten cykl od 15dc spożywam 1x tabletkę dziennie pregna start i w czasie sexu żel (babystart). Jaka jest szansa że tym razem się udało?? Kiedy wyjdzie test z krwi i kiedy test płytkowy (zanim będzie 28dc dzień miesiaczki) , apetyt mniejszy , częściej odczuwam zmęczenie nic po za tym . Statnia miesiaczka zaczęła się od 9.06.202 . Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Na nieregularne cykle można zaradzić. Ja obserwuję owulację na monitorze płodności Afrodyta SMart. Badam ślinę na mini mikroskopie i na podstawie poziomu lh wiem, kiedy następi owulacja. Na darmowej aplikacji w telefonie zapisują się wyniki

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Linda
16 godzin temu, Gość Linda napisał:

Na nieregularne cykle można zaradzić. Ja obserwuję owulację na monitorze płodności Afrodyta SMart. Badam ślinę na mini mikroskopie i na podstawie poziomu lh wiem, kiedy następi owulacja. Na darmowej aplikacji w telefonie zapisują się wyniki

A co ma moje pytanie do monitoringu owulacji??? Moje zapytanie brzmi zupełnie inaczej niż odp. Dostałam. (?)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...