Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie ust


Gość ellllla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i wyszło super! Tylko uczulam, żeby iść do dobrego chirurga, mój - dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju zna się na rzeczy, jest doświadczony i krzywdy ci nie zrobi :D. Na serio go polecam, bo ma doświadczenie, usta wyszły jak z okładki, są bardzo całuśne, ale nie przesadzone, takie jakie powinny być. 

Odnośnik do komentarza

Ja na początku bałam się efektu kaczych ust, ale po rozmowie z chirurgiem uznałam, ze też powiększę usta. Zabieg wykonał dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu i spisał się na medal. Zabiegi ma w dobre cenie, wcale nie przesadził mówiąc, że wykona bardzo naturalne powiększenie ust, jak tylko zeszła opuchlizna, przekonałam się, że miał rację. Różnica jest subtelna, ale usta od razu wyglądają lepiej. Są powiększone, ale wciąż wyglądają naturalnie, polecam. To jest efekt wow, lekarz jest rzetelny. 

Odnośnik do komentarza

U mnie też operacją zajął się chirurg Łątkowski z Polanicy-Zdroju. Jest oczywiście całkowicie rzetelny i profesjonalny, a do tego precyzyjny, bo u mnie zabieg polegał nie tylko na samym powiększeniu ust korium, ale też i wyrównaniu asymetrii pomiędzy dolna, a górna wargą. Efekt końcowy nie jest przesadzony, usta są pełniejsze, ale nie są nienaturalne. Nie ma oczywiście żadnych widocznych blizn, ani niczego takiego, wszystko ładnie się zagoiło i wygląda super, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...