Skocz do zawartości
Forum

Przykra prawda o takich jak ja


Gość BradaOnDaStreet

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Gość Loraine napisał:

 Jeżeli jesteś niepewny siebie, jeżeli masz niskie poczucie wartości to po tobie automatycznie to widać, po twoim zachowaniu - także w stosunku do kobiety. 

Tu się zgodzę. Niepewność widać. Naprawdę to widać. Z daleka. A są ludzie którzy to wrecz wykorzystają. 

Masz rację co do jednego: dzisiejszy świat należy do pewnej grupy ludzi. Owszem piekno jest bardzo istotne ale przede wszystkim liczy się odwaga, brawura, chęc sprobowania, ryzyko, otwartość, spostrzegawczość a nawet brutalność charakteru. Nikogo nie interesuja ludzie strachliwi, bojazliwi, niepewni siebie i swoich zalet, cisi, wycofani. To nie jest modne. To jest zle. Dlatego wniosek z tego płynie moim zdaniem taki,ze warto nawet dla dobra swojego - grać kogoś pewnego siebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Bingo napisał:

P.s. Patrz na pana Dawida Podsiadło , na większości fot ma twarz zaoraną pryszczami. I co? Nic.

Nie pokazuj palcem pryszczy, a gdy będziesz piękny wewnętrznie nikt ich nawet nie zauważy. 

Dla mnie to nie jest dobry przykład.  ? Przynajmniej w mojej ocenie. ? Ale Pan Dawid.Podsiadło zrobil karierę na pewno nie przez cerę . Czasem liczy sie coś innego,zupełnie innego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
48 minut temu, laurette napisał:

Tu się zgodzę. Niepewność widać. Naprawdę to widać. Z daleka. A są ludzie którzy to wrecz wykorzystają. 

Masz rację co do jednego: dzisiejszy świat należy do pewnej grupy ludzi. Owszem piekno jest bardzo istotne ale przede wszystkim liczy się odwaga, brawura, chęc sprobowania, ryzyko, otwartość, spostrzegawczość a nawet brutalność charakteru. Nikogo nie interesuja ludzie strachliwi, bojazliwi, niepewni siebie i swoich zalet, cisi, wycofani. To nie jest modne. To jest zle. Dlatego wniosek z tego płynie moim zdaniem taki,ze warto nawet dla dobra swojego - grać kogoś pewnego siebie.

Mylisz się. Jeszcze eskalować ten kult cwaniactwa, ekstrawersji, rozdetego ego, krzykliwości i pokrewnych wątpliwych "walorów"? Nie, to powinno się tępić. 

Nie może być tak, że nobilituje się taki pustostan, a ludziom, którzy są wartościowi, ale wycofani każe się do tego naginać i upodabniać. 

To trzeba tępić i piętnować. 

To zacznijmy jeszcze kult przestępców, anarchistów, zresztą już gnieniegdzie jest. 

Wystarczy, że jest kult roochaczy, krętaczy, cwaniaków, kombinatorów, oszustów, wyszczekanych ekstrawertyków, półgłówków, hedonistów i nihilistów. 

Zresztą to wy kobiety w dużej mierze za niego odpowiadacie. Ogólnie gatunek ludzki jest głupi i obiera głupich idoli. 

Odnośnik do komentarza

no niestety tak jest że kobiety i dziewczyny to takie wynaturzone, bez honorowe, napastliwe zwierzęta, które chcą zadziobać każdego, kto nie prosperuje dla nich, tylko poprostu szuka bliskości, seksu, czy miłości. Sam byłem ofiarą linczu ze strony młodych dziewczyn i kobiet, bo moja twarz wyrażała zdruzgotanie, bo byłem odrzucany, a one widząc to pastwiły sie jeszcze bardziej, a na dokładkę sie potem czepiają jeszcze, że sie nienawidzi kobiet. Takie są kobiety były i chyba będą na zawsze? I to w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość BradaOnDaStreet

Ja niby umiem gadać z płcią przeciwną, ale czasami dziwny stres mnie łapie. Łapią silne paranoje, złe myśli, później samobójcze, ale jakoś to leci. Z resztą ze znajomych teraz wiem, że jeszcze 2 z podobnymi problemami jest, także jakoś się przełamie ...

U mnie w wojewódzwie dużo jest ukrainek, teraz te różne zalewy itp, trzeba jechać ze znajomymi, z nimi jakoś się przełamie zagadam, dużo polek dziwnie się zachowuje wobec mnie. 

A te młodsze ukrainki około 16-18 lat są fajne i normalnie można z nimi pogadać, już nie raz słyszałem po akcencie ukraińskim, że gdzieś  były sklep czy coś to wodziły za mną wzrokiem, może polki też się zdarzały ale też te młodsze.

Jakoś brzydki nie jestem, normalny chłopak 20 lat.

Dzięki za tą pogarde, kpiny i szydzenie, no i jakieś tam dobre rady, miałem po prostu jakiś gorszy czas w życiu, gdzie te negatywy się skumulowały w głowie, ale te złe ciśnienie ze mnie zeszło, samo to że jakaś dziewczyna spojrzy na mnie dłużej, bez pogardliwej miny to już podbija moje poczucie wartości siebie.

Huśtawki nastrojów ostro, ale jakoś się żyje.

Odnośnik do komentarza
Gość BradaOnDaStreet

Mówie wam od dziewczyn młodszych jak się atencje dostaje to poczucie wartości ostro leci w góre, ide wyrywać te młodsze ukrainki bo to fajne dziewczyny, hah nie jestem taki brzydki, dzięki za szyderstwa i kpiny hahaha

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Wdłg. kodeksu karnego jest napisane że 15 lat to wiek zgody (przyzwolenia) czyli:
"Obcowanie płciowe i inne czynności seksualne z osobą poniżej 15. roku życia stanowią przestępstwo z art. 200 Kodeksu karnego "
 I tutaj się zgadza, ale dalej jest napisane :
"Nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, a także nadużycie zaufania lub udzielenie korzyści majątkowej lub osobistej albo jej obietnicy, w celu doprowadzenia małoletniego (czyli osoby, która nie ukończyła 18 lat i nie zawarła małżeństwa) do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania jej karane jest pozbawieniem wolności od 3 miesięcy do lat 5. Na zasadach określonych w Kodeksie karnym odpowiadają osoby, które popełniły czyn po ukończeniu 17 lat. Odpowiedzialność nieletnich określa ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich"

Natomiast znalazłam informację z Maja 2019 roku że :

"planuje się podwyższenie „wieku zgody” — z 15 do 16 lat.

art. 200 par. 1 kodeksu karnego (projekt)
Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 16,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15."


 

 



 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...