Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie zdrowotne na chwilę


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sytuację. 

Do 31 maja byłem na wypowiedzeniu.

Od 1 czerwca jestem na urlopie bezpłatnym i według tego przez 30dni przysługiwało mi ubezpieczenie zdrowotne.

13 lipca podpisuje umowę z nową firmą i moje pytanie brzmi, gdzie mogę zakupić chwilowe ubezpieczenie zdrowotne na te około 2tygodnie? 

 

Dziękuję za rzetelną pomoc.

Odnośnik do komentarza

Możesz, dowiedz się w NFZ lub ZUS-ie, bo są różne opcje, ale czy nie lepiej zarejestrować się jako bezrobotny i masz problem z głowy. 

Jeśli rozwiązanie umowy nastąpiło z końcem mają, to ubezpieczenie zdrowotne jest do końca czerwca. 

Nie ma to związku z urlopem bezpłatnym, bo jak już nie pracujesz, to musi być podstawa prawna do urlopu bezpłatnego, np. na wychowanie dziecka, to tak na marginesie. 

Odnośnik do komentarza

Ubezpieczenie MetLife START 55 oferuje również możliwość wyboru licznych opcji dodatkowych. Są one niezwykle istotne z punktu widzenia bardziej wymagających klientów, którzy chcą zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa swoim najbliższym. Dowiedziałam się więcej czytając ten artykuł https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/190739819-Ubezpieczenie-na-zycie-dla-osob-starszych---MetLife-START55.html

Odnośnik do komentarza

Jasne, że tak! Przecież odpowiednie zabezpieczenie powinno być absolutnym priorytetem w każdym aspekcie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że warto byłoby zajrzeć do  https://unilink.pl/porady/jak-ubezpieczyc-swoje-uprawy i dowiedzieć się, w jaki sposób dzisiaj moglibyście ubezpieczyć swoje uprawy. Warto korzystać z takich poradników jak te od Unilink, bo one dają pewność, w jakim kierunku pójść z zabezpieczeniem siebie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...