Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wg ostatniej miesiączki (15.05.) po lekach (provera, ergotaminum) w celu calkowitego oczyszczenia po obumarlej ciąży, w 13dc mialam usg nie było sladu po ciąży a dr stwierdzil również że endometrium jest w 1/2 fazie. Wspolzylam po 18 dc do 28dc kilka razy bez zabezpieczenia i 11.06. Okazalo sie ze jestem w ciazy (test ciazowy). Wg miesiaczki wychodzi 6t2d, a wg usg 5t3d przy zalozeniu ze cykle sa 28dniowe. Nie mialam miesiaczki po ciazy obumarlej innej niż ta z lekami i nie wiem czy byłaby 28dniowy cykl, gdyby nie ciąża. Przed wcześniejszą ciążą mialam kilka cykli nieregularnych i dlatego tez byla ciąża. Moje pytanie dotyczy tego czy wobec tego co powiedział dr w 13dc o endometrium a moim wspolzyciem i w 27dc pozytywnym tescie ciążowym jest mozliwe ze ciaza mimo wszystko rozwija sie prawidłowo i po prostu mialam o tydzien pozniej owulacje i stad z usg obraz na 5t3d (pecherzyk ciazowy i zalążki pecherzyka zoltkowego), co jednak nie przeszkodzilo aby test ciazowy byl tak szybko pozytywny mimo późniejszej owulacji? W sumie sluz plodny zaobserwowalam 13-15dc ale pozniej po wspolzyciu bez zabezpieczenia również przez kilka dni ok. 21dc, stad zrobilam test aby wykluczyć lub potwierdzic ciążę. Bety hcg nie oznaczam gdyz w poprzedniej ciąży wychodzily mi ksiazkowe wyniki a niestety okazalo sie ze dziecko ma wadę genetyczną i na koniec 12tc obumarlo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...