Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety lubią takich mężczyzn?


Gość Andrej

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Gość Andrej napisał:

Lubią takich ze spokojnym charakterem, pokornych, cichych, pracujących za w takiej zwykłej robocie magazyn, produkcja itp, 

To wszystko zależy na jaką kobietę trafisz: są takie którym to się spodoba, ale są też takie, którym to nie będzie pasić. 

23 minuty temu, Gość Andrej napisał:

zwykła twarz normalna, nie jakiś piękny?

Jak dla mnie liczy się głównie osobowość i poczucie humoru, a wygląd jest kwestią drugorzędną. To jednak kwestia osobistych preferencji.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Andrej napisał:

Taki mam charakter. Chciałbym znaleźć kobiete z podobnym charakterem co ja.

Oj... nie wiem czy to dobry pomysł. Partnerzy powinni się uzupełniać. Jak sobie to wyobrażasz? Ty pokorny i masz pokorną żonę, oboje w tej pokorności dajecie się wykorzystywać wszystkim dookoła.

Poza tym... pokora to nie jest cecha charakteru. To " bardziej stan ducha, postawa życiowa wyrażająca nasze przekonanie na temat otaczającego nas świata, jak również ogółu istot go zamieszkujących". Z czegoś ta pokora się wzięła. Toteż pytałam  dlaczego jesteś pokorny i cichy? Czy z nieśmiałości, ze strachu, z powodu wychowania?

Zastanawiam się czy nazywasz pokorą pokorę czy coś innego. Wytłumacz na czym ta rzekoma pokora polega, czym wg Ciebie jest?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to że nie stawiam się ponad nikogo, wolę przemilczeć coś czasami podczas dyskusji czy gdy ktoś mnie pośrednio czy bezpośrednio w jakiśch sytuacjach prowokuje, nie lubię wchodzić w konflikty, wolę żyć w zgodzie.

Łączenie się ludzi o takich samych charakterach jest idealne, już widzę w swojej rodzinie małżeństwa, jedno próbuje rządzić drugim, nie dogadują się itp wiadomo o co chodzi. Związek osób z takimi samymi charakterami to najlepszy związek. Ekstrawertyk+ekstrawertyk; introwertyk+introwertyk.

Odnośnik do komentarza

Na stronach internetowych (jedyne miejsce, gdzie mężczyźni bezpiecznie, bo anonimowo, mają okazję się poskarżyć), można wyczytać, że uszczęśliwienie kobiety wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko być dla niej: przyjacielem, partnerem, kochankiem, bratem, ojcem, wychowawcą, spowiednikiem, psychologiem, mechanikiem, elektrykiem, hydraulikiem, stolarzem, szoferem i tragarzem. Należy też być: sympatycznym; wysportowanym, ale inteligentnym; silnym, ale kulturalnym; twardym, ale łagodnym; romantycznym, ale męskim; dowcipnym i wesołym, ale dystyngowanym i poważnym; odważnym, ale misiem; zdolnym, ale skromnym; eleganckim, ale stanowczym; praworządnym, ale gotowym zrobić dla niej wszystko (np. skok na bank); rozmarzonym, ale ambitnym oraz wypłacalnym. Jednocześnie mężczyzna musi uważać, aby: nie był zazdrosny, lecz zainteresowany; pozostawiał kobiecie swobodę, ale okazywał troskę, gdzie była i co robiła oraz nie zapominał o najważniejszych rocznicach (urodzinach, imieninach, miesiączce, dacie pierwszego pocałunku). Uszczęśliwić mężczyznę jest o wiele trudniej, ponieważ mężczyzna potrzebuje: po pierwsze – seksu, po drugie – jedzenia. Niektóre kobiety czują się tymi wymaganiami mocno przeciążone.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Andrej napisał:

Lubią takich ze spokojnym charakterem, pokornych, cichych, pracujących za w takiej zwykłej robocie magazyn, produkcja itp, zwykła twarz normalna, nie jakiś piękny?

Dlaczego nas pytasz, nigdy nie zbliżyłeś się do żadnej kobiety? Czy nie ma tam, gdzie pracujesz (magazyn, produkcja) zwykłej kobiety, np konserwatorki powierzchni płaskich, nie pięknej, która spojrzałaby na Ciebie łaskawym okiem?

Odnośnik do komentarza
Gość HotAnonymous<3

Kwestia gustu. Ja np. wolałabym energicznego, pewnego siebie, z poczuciem humoru. 

46 minut temu, Gość jokk napisał:

Na stronach internetowych (jedyne miejsce, gdzie mężczyźni bezpiecznie, bo anonimowo, mają okazję się poskarżyć), można wyczytać, że uszczęśliwienie kobiety wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko być dla niej: przyjacielem, partnerem, kochankiem, bratem, ojcem, wychowawcą, spowiednikiem, psychologiem, mechanikiem, elektrykiem, hydraulikiem, stolarzem, szoferem i tragarzem. Należy też być: sympatycznym; wysportowanym, ale inteligentnym; silnym, ale kulturalnym; twardym, ale łagodnym; romantycznym, ale męskim; dowcipnym i wesołym, ale dystyngowanym i poważnym; odważnym, ale misiem; zdolnym, ale skromnym; eleganckim, ale stanowczym; praworządnym, ale gotowym zrobić dla niej wszystko (np. skok na bank); rozmarzonym, ale ambitnym oraz wypłacalnym. Jednocześnie mężczyzna musi uważać, aby: nie był zazdrosny, lecz zainteresowany; pozostawiał kobiecie swobodę, ale okazywał troskę, gdzie była i co robiła oraz nie zapominał o najważniejszych rocznicach (urodzinach, imieninach, miesiączce, dacie pierwszego pocałunku). Uszczęśliwić mężczyznę jest o wiele trudniej, ponieważ mężczyzna potrzebuje: po pierwsze – seksu, po drugie – jedzenia. Niektóre kobiety czują się tymi wymaganiami mocno przeciążone.

Ciekawie się rozpisałeś. Mi jednak wystarczałby tylko kochający, zaradny mężczyzna. Wiem, skromnie.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość HotAnonymous<3 napisał:

Kwestia gustu. Ja np. wolałabym energicznego, pewnego siebie, z poczuciem humoru. 

Ciekawie się rozpisałeś. Mi jednak wystarczałby tylko kochający, zaradny mężczyzna. Wiem, skromnie.

wyżej napisałaś jeszcze że energicznego, pewnego siebie, z poczuciem humoru

a wymagaj se...

Odnośnik do komentarza

tak , na pewno znajdziesz dla siebie kobietę, ale pamiętaj aby szukać w swojej "grupie" . Czyli nie startuj do tych najpiękniejszych bo tylko się zwiedziesz i przez to możesz wpaść w kompleksy jak raz, drugi, trzeci taka ślicznotka do ci kosza. Raczej celuj w kobiety mniej urodziwe, ale też z pracą <podobną do twojej> i bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza

Yonka1717

Nie jestem ukraińcem, polakiem :]  

Nie wiem w sumie czy nie uciec za granicem, tam gdzie więcej polaków jest gdzieś to zawsze by się kogoś poznało.

 

Mizogin

Generalizujesz, a całe życie bez kobiety, bez jej bliskości, miłości, pożądania to poniżenie dla mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
23 godziny temu, Gość Andrej napisał:

Lubią takich ze spokojnym charakterem, pokornych, cichych, pracujących za w takiej zwykłej robocie magazyn, produkcja itp, zwykła twarz normalna, nie jakiś piękny?

Niestety, ale opisałeś dokładne przeciwieństwo tego co kobiety lubią. Jest wręcz przeciwnie, pokora i cichość to dwie najgorsze cechy jakie mężczyzna może posiadać w oczach samic i nigdy nie zajdziesz nigdzie tą drogą. One kochają buców, narcyzów, chojraków, ekstrawertyków i takich co się non stop przechwalają z ego wyjepanym w kosmos, nawet jeśli za tym rzeczywiście nic nie idzie.

One gardzą spokojnymi introwertykami w najwyższym stopniu i gdyby prawo tego nie zakazywało to by ich linczowały, czy też paliły żywcem. Musisz non stop gadać, przechwalać się i najgłośniej w towarzystwie rechotać a wtedy masz powodzenie. One skromność, pokorę i cichość traktują jako przejaw ciotowatości i tego, że facet jest nudny, nawet jeśli ta skromność jest autentyczna to nic nią nie wskórasz. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Andrej napisał:

Nie wiem w sumie czy nie uciec za granicem, tam gdzie więcej polaków jest gdzieś to zawsze by się kogoś poznało.

Podobno za granicą, Polak Polakowi wilkiem, więc nie bądź taki pewien, że tam znajdziesz partnerkę, jeśli w kraju masz problem. Nie masz znajomych, rodziny, grona znajomych z którymi spotykasz się, którzy mogliby zapoznać Cię z równie samotna dziewczyną?

Jeszcze raz spytam, czy tam, gdzie pracujesz nie ma żadnych kobiet, z którymi mógłbyś się zapoznać?  Nic samo się nie zmieni. Jeśli jesteś odludkiem, chodzisz tylko z pracy do pracy, w pracy z nikim nie rozmawiasz, nigdzie nie bywasz, to żaden cud się nie zdarzy, żadna panna z nieba Ci nie spadnie. Takie historie, to tylko w komediach romantycznych.

Bez Twojej własnej inicjatywy nic się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość mizogin napisał:

dokładnie, albo będziesz grać dla kobiet jak one lubią np będziesz rechotać w towarzystwie, albo będziesz sobą czyli sam

Eeee tam, są też kobiety ciche, nieśmiałe, skromne i niestety zakompleksione. Nie każda z nich marzy o samcu, który ją będzie holował przez życie i narzucał własne zdanie.

Problem w tym, że jest gdzieś ta druga połówka dla każdego, tylko trudno ją spotkać.

Natomiast, jesśi ktoś w ogóle nie szuka, to z pewnością nie znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 15:03, Gość Andrej napisał:

Lubią takich ze spokojnym charakterem, pokornych, cichych, pracujących za w takiej zwykłej robocie magazyn, produkcja itp, zwykła twarz normalna, nie jakiś piękny?

Są kobiety które lubią takich mężczyzn. Nie wszystkie kobiety na świecie, ale są ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2020 o 21:40, Gość Andrej napisał:

Chodzi mi o to że nie stawiam się ponad nikogo, wolę przemilczeć coś czasami podczas dyskusji czy gdy ktoś mnie pośrednio czy bezpośrednio w jakiśch sytuacjach prowokuje, nie lubię wchodzić w konflikty, wolę żyć w zgodzie.

To raczej nie nazwałabym tego pokorą, tylko bezkonfliktowością. Pokora to nie wywyższanie się ale znanie swojej wartości, to spokój, brak agresji, skromność.

W dniu 27.06.2020 o 21:40, Gość Andrej napisał:

Łączenie się ludzi o takich samych charakterach jest idealne, już widzę w swojej rodzinie małżeństwa, jedno próbuje rządzić drugim, nie dogadują się itp wiadomo o co chodzi. Związek osób z takimi samymi charakterami to najlepszy związek. Ekstrawertyk+ekstrawertyk; introwertyk+introwertyk.

Pamiętaj, że nie ma ludzi idealnych ani małżeństw idealnych. Nawet jeśli połączysz się z kimś takim jak Ty nie oznacza, ze będziecie idealną parą, bo do tego należy znacznie więcej ? Druga sprawa to rządzenie... uzupełnianie się to nie rządzenie ? Napisze na przykładzie o co mi chodzi. Znam małżeństwo o niemal identycznych poglądach, charakterach. Oboje są dobrymi duszami, chętnie innym pomagają, ale z przesadą.... czyli nie potrafią postawić granicy i ludzie ich perfidnie wykorzystują. Oni są ze sobą może i szczęśliwi, ale ogólnie nie są... bo są smutni z powodu takiej sytuacji. Tymczasem w związku gdzie się ludzie uzupełniają i jedno ma taki charakter, to drugie powie "kochanie zastanów się dobrze, czy on cie nie chce wykorzystać, przemyśl to czy ma dobre zamiary wobec ciebie". Ta druga strona może naświetlić jej obraz, rozjaśnić sytuację i podać argumenty za tym, że ponownie daje się wykorzystać. I gdzie tu jest rządzenie drugą osobą? To jest bardziej idealny związek, bo wzajemnie się uzupełniają. Gdzie jedno ma wadę tam drugie zaletę ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...