Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Stwierdzono u mnie łysienie androgenowe z łojotokiem. Pani ginekolog zleciła mi badania krwi i takie są wyniki: DHEA-S - 358,00 ug/dl, testosteron 1,64 nmol/l, progesteron 17,4 ng/ml, androstendion 4,39 ng/ml. Oczywiście TSH, próby wątrobowe i morfologia wyszły w normie. Badanie było robione w 21 dniu cyklu. Pani ginekolog poleciła mi lek Diane 35 przez 6 miesięcy, tyle że mam obawy co do tego leku z powodu złych opinii na jego temat i skutków ubocznych, szczególnie że niekiedy pojawia mi się wyższe ciśnienie, poza tym mam naczyniak w trzonie kręgosłupa 15mm. Czy warto brać tak mocny lek czy może jest jakiś inny słabszy? A nawet jakby nastąpiła poprawa stanu włosów to czy po przerwaniu leczenia znowu włosy będą wypadać czy może będzie jeszcze gorzej? Nigdy nie brałam żadnych leków hormonalnych, antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie znalazłam odpowiedzi

Niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, a odpowiedzi specjalistów na podobne pytania nie tylko nic mi nie dały ale myślę także, że nie uzyskali konkretnej dopowiedzi Ci, którzy zadali te pytania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...