Skocz do zawartości
Forum

Zona straciła ochotę na seks


Gość mivon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie żona nie chce już ze mną tego robic. Nie sądze aby miała kochanka. Po prostu jej się nie chce. Wieczorem odwraca sie ode mnie i najchętniej to by po prostu zasnęła. Małżeństwem jesteśmy od 15 lat. Wiadomoże były lepsze i gorsze okresy ale nigdy nie bylo tak jak teraz. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Zwykle musi byc jakiś powód braku ochoty. Na przykład tabletki antykoncepcyjne czy też zmęczenie. Nikt Ci tutaj nie pomoże. Musisz pogadać z żoną.
Jesli jest to po prostu rutyna to może wystarcza jakieś zabawki erotyczne czy afrodyzjaki?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze nie stosowaliśmy afrodyzjaków chociaz autentycznie się zastanawiam czy czegoś takiego by nie wprowadzić. Już nie pamiętam kiedy doprowadziłem żonę do szczytowania. Ona po prostu nie wydaje się tym zainteresowana. Próbowałem różnych rzeczy, urozmaiceń. Kupiłem kilka gadżetów łożkowych ale nic. Ona odwraca się i zasypia. Jesli już uprawiamy seks to ona nie chce abym na przykład tam zjechał ustami.
ROzmawiać ze mna również za bardzo nie chce ;.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2020 o 08:04, Gość mivon napisał:

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze nie stosowaliśmy afrodyzjaków chociaz autentycznie się zastanawiam czy czegoś takiego by nie wprowadzić. Już nie pamiętam kiedy doprowadziłem żonę do szczytowania. Ona po prostu nie wydaje się tym zainteresowana. Próbowałem różnych rzeczy, urozmaiceń. Kupiłem kilka gadżetów łożkowych ale nic. Ona odwraca się i zasypia. Jesli już uprawiamy seks to ona nie chce abym na przykład tam zjechał ustami.
ROzmawiać ze mna również za bardzo nie chce ;.

Przysłowie mówi: Żona nie ma ochoty na seks z dwóch powodów - jest chora, albo - robi to z kimś innym.

Tak, że tego... na razie Ty gonisz króliczka i efekt jest jaki jest. Skoro rozmowy nie przynoszą pozytywnego efektu, odwróć sytuację - stań się króliczkiem. 

Odnośnik do komentarza

byłam w podobnej sytuacji, tylko odwrotne role. To mój facet nie chciał się kochać, a jak już mu sie zachciało to trwało to 5 minut i szedł sobie spać, a ja po cichu ryczałam w poduszkę. Może żona ma gorszy czas w życiu i trzeba dać jej czas, ale nie zapominać przy tym o niej, Myślę, że te rady aby wyjechac razem na weekend, zabrac ją do restauracji, do teatru, powiedzieć kilka komplementów, starać się ją na nowo zdobyc to dobry pomysł. Nie pozna cie na nowo i zobaczy, że ma fajnego męża :) jeśli to nie pomoże to postaw sprawę jasno, być może faktycznie kogoś poznała i to jest powodem niechęci. No i dobrym rozwiazaniem są jeszcze tabletki na libido. Polecam Libido therapy, moja żona je brała jak miala problem z odzyskaniem ochoty na seks po urodzeniu dziecka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...