Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodze z pytaniem odnosnie: uprawialam seks analny z chlopakiem,on doszedl w srodku, wszystko co moglo sie 'wylac' wytarlismy, po jakichs dwoch godzinach poczulam jakby cos sie ze mnie 'lało', od razu poszlam do lazienki I byla to jego sperma na moich majtkach, ktora wylala' sie a mojego odbytu, majtki od razu zdjelam razem ze spodniami I umylam okolice intymne, czy jest ryzyko zajscia w ciaze? Dlatego ze jego sperma byla na moich majtkach I mogla dotknac pochwy? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość ciekawski
16 godzin temu, Gość ciekawski napisał:

Nie napisałaś w którym dniu cyklu jesteś. Ryzyko przeniesienia  plemników istnieje, ale jeśli to przypada po dniach płodnych to znikome są szanse na bobaska.

7 dzien cyklu, miesiaczka skonczyla mi sie 20 czerwca  .,

Odnośnik do komentarza

W takim razie myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Powinnas zwrócić się z tym pytaniem do lekarza eksperta forum. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz konsultacje od lekarza który udziela konsultacji dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo szkoda nerwów. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawski

Cykl liczymy od 1 dnia okresu i zakładając, że masz cykl dłuższy niż 28 dni, to statystycznie masz dni niepłodne, i statystycznie mniejsze szanse na ciąże, zważywszy, że wytrysk nie był w pochwie, a jedynie kontakt z wargami sromowymi.

Tak naprawdę, to jest tylko szacowanie.

Moja żona dla przykładu ma cykl 23 dni i owulacja następuje koło 9-10 dnia cyklu zaraz po 7 dniowym okresie. Czasem łatwo można dać się ponieść chwili - zrozumiałe warto pomyśleć wtedy o awaryjnym zabezpieczeniu.

Obserwacja cyklu (tzw. kalendarzyk nie jest metodą antykoncepcyjną), może pomóc planować rodzinę, a nie zapobiegać ciąży.. poza tym każdy organizm jest inny, czasem zdarzają się też zaburzenia cyklu i całą statystykę szlak trafia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...