Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 20 lat i od niedawna zaczęłam współżyć ze swoim partnerem. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od 3 miesięcy, każdy nasz stosunek dodatkowo zabezpieczamy prezerwatywą, a mimo wszystko mam tak okropny lęk przed ciążą, że w trakcie stosunku nie jestem w stanie się rozluźnić. Za każdym razem stosunek sprawia mi ból i nie jest tak przyjemny jak byśmy chcieli aby był. Nie możemy korzystać z wielu pozycji, bo mój chłopak nie jest w stanie nawet wsadzić członka do mojej pochwy. Mimo wszelkich zabezpieczeń tak bardzo boję się, że zajdę w ciążę, że mimowolnie się spinam i nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Przed stosunkiem zawsze mamy dość długą grę wstępną, moja pochwa nie jest sucha a mimo wszystko seks sprawia mi ból. Czy mogę coś zrobić by odblokować w swojej głowie ten strach przed zajściem w ciążę? Bo nie ukrywam, że chciałabym wreszcie normalnie współżyć ze swoim chłopakiem i czerpać z tego maksimum przyjemności. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Gość ania pomocna

Musisz to omowic z lekarzem. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialam podobny problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów i nie uzyskasz odpowiedźi. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a słyszałaś może o intymnym kremie nawilżającym Vagisan z aplikatorem dopochwowym, który umożliwia stosowanie zarówno dopochwowe, jak i na zewnętrznym obszarze intymnym. Może być również stosowany w celu ułatwienia stosunku płciowego, także w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi. 
Łagodzi objawy takie jak: uczucie suchości, pieczenie, swędzenie, ból podczas stosunku płciowego - działa. Sprawdzone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...