Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 33 lata jestem po dwóch cc pierwsza była w 2011 r i druga w 2017 w lutym 2020 roku miałam laparoskopowo usunięty pęcherzyk żółciowy. Ostatnia miesiączkę miałam 3.05 moje cykle wynosiły 33,35 czasami 47 ostatni bylw 39 więc liczac te 39.dni.moje dni płodne były od 24 do 28 maja z mężem uprawialiśmy seks 28 maja wtedy pękła prezerwatywa. Do dnia dzisiejszego nie m a okresy Od poniedziałku 15 maja mam przez cały dzień nudności pojawiają się po jedzeniu i po wypiciu kawy czy napoi gazowanych i czasami pojawia się ból glowy. Moje pytanie jest takie: czy jest możliwe że jestem w ciąży? Czy wystarczył ten jeden raz od ostatniego porodu ze zaszłam w ciążę? czy są to jakieś objawy od operacji pęcherzyka? Proszę o odpowiedź? Z góry Dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Polecam kontrolowanie swojego cyklu za pomocą nowoczesnego monitora płodności Afrodyta Smart. Na podstawie badania ze śliny otrzymujemy wynik -> fazę cyklu, w której w dany dzień jesteśmy. Poza tym przed owulacją dostajemy informację, kiedy nastąpi. Można ustawić przypomnienie o wykonaniu badania w telefonie. Monitor płodności współdziała z darmową aplikacją na telefon na Androida, czy IOS. Może stanowić zarówno formę antykoncepcji, jak i pomoc podczas starań o dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...