Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie penisa nieoperacyjne


Gość lena34555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lena34555

Powiedzcie mi czy jest możliwe powiększenie penisa nieoperacyjne? Niestety ale mój maż zastanawia się nad operacją a nie moge do tego doprowadzić bo czytałam o niej i jest niebezpieczna. Moze się okazać,że nie będzie w stanie już nigdy uprawiać seksu bo penis nie będzie stawał....

Tak wiec zastanawiam się nad jakimiś tabletkami, które nieoperacyjnie mogłyby powiększyć penissa. Chociaż trochę.... Czy jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza

Operacja to duże słowo. Członka można powiększyć na dwa sposoby. Pierwszy to wstrzyknięcie o ile dobrze pamiętam, jest to kwas hialuronowy, albo jakaś substancja na jego bazie. W związku z tym, że rzadko jest wykonywany, to jego koszt jest trochę większy od standardowego. Z tego co mój facet analizował kiedyś temat, to dochodzi do 5 tys zł i wykonywany jest przez urologa bądź chirurga plastycznego. Podobno efekty są całkiem dobre.
Druga opcja to farmakologa. Chociaż farmakologia to za duże słowo, bardziej suplementacja. Dobre efekty przynoszą takie środki jak penilarge. "Motywują" one ciała jamiste w członku do zwiększenia swojej objętości - przez co cały członek zyskuje dodatkowych kilka cm. średnio jest to 3 do 5 cm więcej po kuracji.

Odnośnik do komentarza

Oj to nie..... Nie wiem czy zdecyduje sie na taki kwas hialuronowy wink Mysle,ze zwiałby z fotela jakby tylko zobaczyl,że zbliża sie do niego strzykawka z jakimś środkiem. Bardziej jestem zainteresowana tymi tabletkami. Gdzie mozna kupić ? I czy są na receptę?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Lena3455 napisał:

Oj to nie..... Nie wiem czy zdecyduje sie na taki kwas hialuronowy wink Mysle,ze zwiałby z fotela jakby tylko zobaczyl,że zbliża sie do niego strzykawka z jakimś środkiem. Bardziej jestem zainteresowana tymi tabletkami. Gdzie mozna kupić ? I czy są na receptę?

Ruscy sprzedają je na każdym bazarze. Ale uważajj po po nich rak jąder murowany!

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to powinien być dostępny w aptekach. Chociaż ostatnio przeglądałam i nawet pytałam w jednej - to nie mieli. Widocznie w tych większych mają.
Ale suplementy można przecież zamawiać przez internet. Koszt jest ten sam - lub nawet mniejszy (wynika to z różnych przyczyn). Poza tym sklepy które sprzedają tego typu rzeczy przez internet dbają o to, aby paczka była szczelnie zapakowana.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość

Jeśli chodzi o możliwość pogrubiania penisa to polecam metodę z zastosowaniem lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu! Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz . No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania! Efekty można zobaczyć np. na stronie www.lipomedic.pl

Odnośnik do komentarza

I te 2 cm to dość sporo Szczególnie ,że słyszałem, że takie właśnie jest powiększenie jak powiększa się kwasem hialuronowym. W przypadku powiększania kwasem zabieg jest na maksymalnie pól roku. Potem się zmniejsza bo kwas hialruonowy się wchłania. Powiekszenie tabletkami jest trwałe czy nie?

Odnośnik do komentarza

ten maxorman działa. Wcześniej brałem inne z A....o i shit zero efektu nie wiem kto im pisze te pozytywne opinie chyba płacą za nie albo robia fikcyjne sprzedaże ale po tym Maxorman serio członek naprawdę urusł. Widać gołym okiem i jest też grubszy. Rewelacja już miałem sobie odpuścić tabsy a tu miła niespodzianka polecam jak coś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...