Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ciąże w moim przypadku jest niewielka szansa. Obawiam się, że mój chłopak wprowadził we mnie swój preejakulat (nie było go dużo, po prostu lekko ocierał się wcześniej omijając okolice pochwy i nie dotykał mnie żołędzie-bez zapezpieczenia, a potem wszedł we mnie) jednak wszystko było w lubrykancie, a z tego co wiem zwalnia on plemniki, zmniejsza ich ruchliwość. Seks uprawialiśmy przez dosłownie 3 minuty, nie skończył podczas stosunku, a prezerwatywa nigdzie nie miała dziurki czy przetarcia. Za około tydzień powinnam dostać okres. Jednak wydaje mi się, że nie zauważyłam u siebie dni płodnych (miałam przez dwa dni ból w prawym jajniku-taki jak odczuwam przy owulacji) Rok temu miałam torbiel na jajniku, a 2 lata temu zapalenie pochwy. Zastanawiam się czy któraś z tych rzeczy nie wróciła. Odczuwam ból przy stosunku, czasem boli mnie lechtaczka (nie zawsze po stymulacji, ale też na samym początku lub gdy partner dotknie jej żołędzi bezpośrednio), moje uplawy czasem mają kwaśny zapach, żółty odcień lub jest lekko grudkowata, a w ostatnich dniach gdy oddaję mocz czuję dosyć mocne ciepło. Od dwóch dni bardzo się stresuję i odczuwam gulę w gardle (podobno mdłości w ciąży pojawiają się dopiero około 5 tygodnia, a tu minęły ledwo dwa jak już). Jest mi na zmianę zimno-ciepło. Pogoda na dworze nie pomaga-jest duszno, a wracające myśli cały czas mnie niepokoją. Gdy doszło do zbliżenia nie widziałam u siebie żadnych oznak owulacji-nie było śluzu, żaden jajnik mnie nie bolał, ani moje piersi nie były tkliwe. Może to jest cykl bezowulacyjny?w ostatnim czasie cykle się rozlegulowaly. Wiem, że na ciąże szansa jest niewielka, jednak moje obawy są dosyć duże. Boję się też o swój stan zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...