Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat. Mój okres nigdy nie był regularny. 2 lata temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i okres się unormował. Brałam je rok, po czym postanowiłam je odstawić, bo zauważyłam, że źle się po nich czuję, tzn. miewałam ataki paniki, odczuwałam niepokój (myślałam, że mam zawały). Przez 2 pierwsze miesiące po odstawieniu okres był w normie. Przez następne 2 mies. okres się nie pojawił. Moja pani doktor zapisała mi tabletki dla kobiet w ciąży, które pomagały przez kolejne pół roku. Nagle znów okres zniknął na 3 mies. Pani doktor zapisała mi tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu. Pojawiał się 2 miesiące. Postanowiłyśmy odstawić tabletki i zamiast nich stosować suplementy dla kobiet Falvit. Niestety, po odstawieniu tabletek okres znów nie nastąpił. Dodam, że od roku miewam wzdęcia, od ok. pół roku bóle w podbrzuszu, które prowadzą do wypróżnienia. Czasami odczuwam też bóle jajnika, bóle kręgosłupa (mam skolioze). Moja pani doktor uważa, że bóle podbrzusza mogą być spowodowane jelitem drażliwym. Nie wykryła na USG przez powłoki brzuszne żadnych torbieli i guzów, jedynie drobne pęcherzyki. Mój rehabilitant uważa, że czuje napięcie w tych miejscach, w jakich pojawia się ono przy nerwicy. Rok temu miałam wykonane USG brzucha i nie wykryto nic niepokojącego. Miałam też problem z grzybicą pochwy. Zdarza się, że okres jest ciemno brązowy, czy czarny- mało krwisty, bywa gęsty. Nie mam pojęcia czym może być spowodowany problem z regularnością okresu. Bardzo mnie to martwi....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...