Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić z tą znajomością?


Gość o...3

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się kolega z akademika, ale kontakt urwał się. Wiem, że jest koronawirus, ale potrzebuje się wygadać. Tego kolegę( 20 lat, rówieśnik) poznałam na siłowni w akademiku. Poznałam przy okazji jego zainteresowania, słabe pubkty, jakie przedmioty lubi na lekarskim, skąd jest, dowiedziałam się jakie filmy lubi oglądać, że język angielski to jest jego słaba strona. Gdy odchodził z siłowni w dniu tym jak go poznałam pytał się jak często chodzę na siłownię, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy, na którym piętrze mieszkam. Kiedyś gadaliśmy we dwoje przed akademikiem o egzaminach w seaji zimowej, filozofii. Jak powiedziałam mu, że też te same filmy lubię, to mówił może kiedyś razem się wybierzemy do kina? Ja mówię bardzo chętnie, ale ważne, żeby nam pasowało. Później musiałam iść, potem kolegi nie spotkałam, bo pandemia wybuchła musiałam wrócić do domu. Problem, że nie wymieniliśmy się kontaktem, jego nazwisko zdobyłam, co zrobić zaprosić go na facebooku czy czekać do rozpoczęcia roku akademickiego? Nie chce, żeby pomyślał, że się narzucam, nie chce go spłoszyć, co zrobić w tej sytuacji gdy nie mam z nim kontaktu od 4 miesięcy?

Odnośnik do komentarza

Cześć o...3. Już pisałaś o tym w innym wątku wcześniej. Jeżeli nie masz z nim kontaktu od 4 mscy to dużo się w tym czasu u niego mogło wydarzyć. Nie zawsze chłopak musi wychodzić z zaproszeniem. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Tyle że nawet jeżeli juz na FB przyjmie zaproszenie to nie znaczy że będzie się chciał znowu umówić. Jak się spotkacie znowu na siłowni czy akademiku to nie narzucaj się bo widac że jesteś w nim zadurzona. Natomiast on może cię traktować jak kolejną koleżankę więc wiesz, na FB nic się nie stanie jak będzie twoim znajomym, ale nie bądź nachalna i poczekaj co on zrobi. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...